Operacja Renowacja Centrum Społecznościowego

Fundacja Futprints
organizator skarbonki

Tą zimową porą cieszymy się na nadchodzące rodzinne ucztowanie. Tymczasem Święta nie zapowiadają się radośnie dla wielu osób potrzebujących, które często spędzaja je w zimnie i samotności, a nawet pod gołym niebem.

Andrew Lisgarten

Andrew Lisgarten

W naszej Fundacji dajemy wsparcie osobom wykluczonym społecznie: bezdomnym, uzależnionym, samotnym i ubogim. Zapewniamy im ciepło i obecność. Tworzymy ich drugi, a czasami pierwszy dom.

Andrew Lisgarten

Jesteśmy otwarci trzy razy w tygodniu. Przy herbacie słuchamy o trudnościach i pomagamy stawić im czoła. Staramy się wspierać zarówno praktycznie (w poszukiwaniach pracy, mieszkania, leczenia), jak i duchowo. Podopieczni włączeni do naszych działań sami pomagają innym i maja poczucie bycia potrzebnymi. Co tydzień dociera do nas ok. 60 osób. Ponieważ dociera do nas większa liczba osób chcemy poszerzyć naszą działalność i dostępność lokalu. Przez ostatnie kilka lat naszej działalności nasi podopieczni zaangażowali się w pomoc w prowadzeniu fundacji. Pomagają innym szukając im pracy, przygotowują ubrania, dbają o czystość, nawiązują relacje z innymi potrzebującymi. Chcemy aby nasi podopieczni byli wolontariuszami.

Andrew Lisgarten

Jesteśmy młodą fundacją i nie otrzymujemy środków z miasta ani innych instytucji czy organizacji. Utrzymujemy się wyłącznie dzięki Waszej dobroci.

3 lata temu dzięki Waszym datkom mogliśmy wyremontować cały lokal - dzięki temu powstała nasza Fundacja. Tym razem chcemy zrobić kolejny krok.

Potrzebujemy środków na remont kuchni, ponieważ jest w opłakanym stanie. Chcemy aby nasi podopieczni i wolontariusze mogli z niej korzystać, bo przychodzą głodni i przemarznięci.

Potrzebne są:

-Meble kuchenne

-Blaty

-Okap

-Kuchenka elektryczna

-Wyparzarka

Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę, ale pieniądze to nie wszystko. Jeśli chciałbyś pomóc w inny sposób oddając swój czas i dołączyć do naszego zespołu wolontariuszy. Wyślij nam swoje zgłoszenie na fundacjafutprints@gmail.com

O tej porze roku mamy duże zapotrzebowanie na zimowe ubrania i buty. Jeśli chcesz to możesz przekazać nam ubrania , chętnie przyjmiemy.

Andrew Lisgarten

Reportaż: Mraczek Photo

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

domi

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
32%
2 566 zł Wsparły 33 osoby CEL: 8 000 ZŁ