Fundacja Piękna Nasza

Fundacja Piękna Nasza

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Bialystok, podlaskie

   Nowo powstała Fundacja "Piękna Nasza", to organizacja działająca na rzecz szeroko rozumianej turystyki w Polsce. Chcemy by zarówno Polacy jak i obcokrajowcy uczyli się doceniać walory przepięknych, polskich krajobrazów i usług turystycznych na całkiem wysokim poziomie. Większe zainteresowanie turystów z pewnością sprawi, że zaistnieje konieczność tworzenia nowych miejsc pracy. Promocja polskiej turystyki to jeden z głównych celów fundacji. 

  Wszelkimi siłami przekonujemy i ciągle będziemy przekonywać urzędy, instytucje oraz podobne organizacje do wspólnych działań, aby turystyka w Polsce nabrała innego wymiaru. Studentów i uczniów szkół podstawowych będziemy nakłaniać, by inwestowali czas i energię w tę sferę, a najbardziej zaangażowanych nagradzać stypendiami, aby w ten sposób zachęcać ich do kontynuacji zainteresowania krajową turystyką i aktywnego działania na jej rzecz.

  Chcemy integrować grupy, które mają aspiracje by spędzać czas aktywnie, włączając w to osoby niepełnosprawne. Organizować obozy, kolonie dla dzieci i młodzieży.  Zapraszać zagranicznych blogerów, vlogerów i media  by mogli dowiedzieć się,, jak ciekawie w Polsce można spędzić czas, a później tę wiedzę przekazać tym, którzy w Polsce jeszcze nie byli, a nawet może o niej nie słyszeli.