Już w pierwszych miesiącach życia nóżka Gabrysia była gipsowana!

Gabryś Kaczmarek

Już w pierwszych miesiącach życia nóżka Gabrysia była gipsowana!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0486209
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, sprzęt medyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Gabryś Kaczmarek, 4 miesiące
Jarocin, wielkopolskie
Stopa końsko-szpotawa wrodzona
Rozpoczęcie: 12 Lutego 2024
Zakończenie: 12 Maja 2024

Opis zbiórki

Gabryś urodził się 3 listopada 2023 r. Tego dnia dowiedziałam się, że jego prawa nóżka ma wrodzoną szpotawość. W okresie prenatalnym nie miałam o tym pojęcia…

Przy pomocy rodziny i znajomych szybko udało się rozpocząć leczenie. Niestety początki okazały się trudniejsze, niż myślałam. Pierwsza próba podjętego leczenia okazała się nieskuteczna. Pomimo trzech tygodni gipsowania, wszystko trzeba było rozpocząć na nowo!

Nie chciałam narażać mojego dziecka na kolejne cierpienie. Podjęłam decyzję o rozpoczęciu leczenia w Wiedniu, u najlepszego specjalisty w Europie. Od stycznia 2024 r. Gabryś przeszedł już ponowne gipsowanie nóżki oraz zabieg tenotomii. 

Teraz kiedy ma już skończone 3 miesiące, czeka go ostatni, ale najważniejszy i najdłuższy etap leczenia. Polega on na noszeniu szyny derotacyjnej, co zapobiega nawrotowi wady. Buciki, które trzeba wymieniać średnio 2-3 razy w roku, są dość kosztowne. Ich cena wynosi 1100 zł! Najprawdopodobniej konieczne będzie prowadzenie leczenia do piątego roku życia…

Dodatkowo będą obowiązkowe wizyty kontrolne w Wiedniu, co także wiąże się z kosztem dojazdów. W związku z faktem, że leczenie za granicą jest drogie, zwracam się z prośbą o pomoc. Tylko prawidłowo przeprowadzone i pełne leczenie da szansę mojemu dziecku na osiągnięcie pełnej sprawności w przyszłości. Muszę podarować mojemu synowi tę SZANSĘ!

Każde dziecko zasługuje na zdrowe i pełnowartościowe życie, dlatego pragnę dać Gabrysiowi najlepsze szanse na pokonanie wrodzonej wady stópki. Dlatego też proszę o pomoc, abyśmy razem mogli stworzyć przyszłość pełną możliwości i radości dla Gabrysia!

Mama Gabriela

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0486209
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki