Krzysztof Wegner

Cześć Kochani, 10 grudnia 2022 w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku stoczę  po raz drugi walkę bokserską przed setkami osób wspierając cel charytatywny.

Jest to fantastyczne wydarzenie bardzo ważne dla mnie, czuję się częścią tego klubu Brzostek Top Team. Ale przede wszystkim okazja aby stoczyć sprawiedliwy i wyrównany pojedynek jednocześnie promując pięściarstwo i POMAGAĆ!

Teraz i Wy możecie pomóc Mi otwierając swoje serca (bo przecież cel jest szczytny! ) i portfele. Wieżę że dzięki Wam się uda i będziemy mogli wspólnie spędzić ten wieczór dobrze się bawiąc i wspierając podopiecznych Stowarzyszenia Brzostek Top Team prowadzącą jedyna w Polsce Akademie Boksu dla dzieci z zespołem Aspergera i spektrum autyzmu.

„Dziecko z Aspergerem może wyrosnąć na znakomitego inżyniera lub naukowca. Niektórzy mają słuch absolutny i nieziemskie zdolności muzyczne. Często zdarzają się tak wyjątkowe zdolności językowe, że mówi się o Syndromie Małego Profesora. Ale nie dajcie się zwieść – większość dzieciaków z Aspergerem nie wyrasta na profesorów. W ogóle dorastanie może być dla nich trudne.”

Tym nie mniej bardzo doceniam i szanuję prace trenerów w fundacji dającym szansę dzieciom z zespołem Aspergera i spektrum autyzmu.

 Będzie mi bardzo miło, jeżeli wesprzesz Nasz cel charytatywny i będziesz ze mną tego wieczoru.

Ze sportowym pozdrowieniem Krzysztof, dzięki!

Darowizny z tej skarbonki trafiają na fundację
Stowarzyszenie Brzostek Top Team
Darowizny z tej skarbonki trafiają bezpośrednio na fundację
Stowarzyszenie Brzostek Top Team

Wsparli

250 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Martyna

trzymam kciuki :)
20 zł

Beata

Powodzonka💪🏻🥊 trzymam kciuki za przygotowania 🔥🔥
50 zł

Nadia

Powodzenia :)

Pokaż więcej

100%
500 zł Wsparło 9 osób CEL: 500 ZŁ
Wesprzyj