Gala Biznes Boxing Polska GDAŃSK 2/06/22 Teatr Szekspirowski

Gala Biznes Boxing Polska GDAŃSK 2/06/22 Teatr Szekspirowski

Zapraszamy wszystkich do wspierania naszych zawodników, którzy będą przygotowywali się przez 8 tygodni do 3 rundowej bokserskiej walki w ringu przed setkami osób!


Na gali Biznes Boxing Polska będziemy zbierali pieniądze dla Fundacji Siepomaga która przekaże całą zbiórkę do: Stowarzyszenia Brzostek Top Team.

Fundacja Brzostek Top Team:

"Od 2011 roku działamy na salach treningowych, boiskach, salach gimnastycznych i szkołach wprowadzając uśmiech na twarzach małych podopiecznych! Pod naszą opieka jest ponad 200 małych wojownikow zagrożonych wykluczeniem, bądź wykluczonych społecznie ze względu na biedę, trudna sytuacja rodzinna, niepełnosprawność intelektualna lub fizyczna, ale także ich bliscy którzy wspierają proces leczenia i powrót do samodzielności. 11 lat działań to setki zajęć, spotkań, warsztatów i godziny rozmów. Odczarowujemy rzeczywistość pomagając tu i teraz. 11 lat to także wsparcie blisko 500 małych i większych podopiecznych, którym towarzyszymy od momentu wizyty u nas, aż po powrót do codziennej rzeczywistości i jeszcze więcej uśmiechów!"

Poza walkami odbędą się wspaniałe licytacje, z których pieniądze zostaną w pełni przekazane na konto Fundacji!


Uroczysta gala odbędzie się 2 czerwca w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Bądźcie z nami tego wieczoru!

Darowizny trafiają bezpośrednio na fundację
Stowarzyszenie Brzostek Top Team
Darowizny trafiają bezpośrednio na fundację
Stowarzyszenie Brzostek Top Team

Skarbonki Pomagaczy

Uczestnicy wydarzenia zebrali razem
17 468 zł
Wesprzyj