Głośniejsze życie dla Adriana

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 121 osób
4 812 zł (56,61%)

Adrian Delios

Szczecin, zachodniopomorskie

Rozpoczęcie: 29 Lipca 2014
Zakończenie: 31 Października 2014

Adrian już posiada upragnione i zakupione aparaty słuchowe. Wszelkie wsparcie wraz ze zbiórką na siepomaga.pl przyczyniło się do zrealizowania wymarzonego celu, jakim był zakup aparatów słuchowych firmy WIDEX model SUPER 440 (klasa najwyższej jakości aparatów słuchowych w segmencie premium).

- Aparaty słuchowe w 100% spełniają swoje funkcję - wymagało jednak to pewnego czasu i dopasowania ustawień z tego względu, że są to aparaty zaawansowane technologicznie - pisze Adrian. - Ale dzisiaj słyszenie radia czy telewizji jest czymś normalnym, w grupie świetnie się dogaduję, ze swoimi przełożonymi jak i rówieśnikami. Obecnie dalej wypełniam się zawodowo, aparaty pozwalają również na poznawanie nowego świata dźwięków. Wszystkie dźwięki wcześniej niesłyszane, pojawiają się. Czerpię pełną satysfakcję, korzystając z nowych aparatów słuchowych.

Chciałbym jeszcze raz z całego serca podziękować wszystkim pomagaczom, którzy w większy lub mniejszy sposób przyczynili się do wsparcia mojej zbiórki. Sam zamierzam wspierać zbiórki osób, które znalazły się w potrzebie. Warto pomagać!!! Jeszcze raz dzięki. Adrian.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 121 osób
4 812 zł (56,61%)