Hades pomaga Quizem - pomóżmy Nikoli :)

Jakub Kościelniak
organizator skarbonki

Wokół  nas w ciszy szpitalnych sal rozgrywają się tragedie, których nie sposób opisać w paru  słowach. Rodziny, które walczą ze wszystkich sił, żeby dać szansę na jakąkolwiek poprawę dla swoich ukochanych.
W większości problemem są pieniądze. Dzięki ludzkiemu odruchowi płynącemu z serca  wspomagajmy potrzebujące rodziny.
Klub Hades chce dołączyć do grona pomagających organizując raz w miesiącu zabawę Pub Quiz, z której całe wpisowe chcemy przeznaczać na pomoc konkretnej osobie. I tak 11-stego września będziemy zbierać na Nikolę. Możemy pogodzić pożyteczne działanie z fajną zabawą. 

Regulamin jest prosty. Wśród znajomych zbieramy grupę maksymalnie 10 osób która stworzy drużynę . Dlaczego 10 osób? Składając się na wpisowe, które ma wynosić 100zł od teamu na poszczególnego gracza wyjdzie 10 zł.  Klub jest przygotowany na max 20 drużyn.
Zabawa polega na udzielaniu poprawnych odpowiedzi na pytania z pięciu różnych  kategorii m.in :wiedza ogólna, muzyka ,sport, historia ,technika itp. Przez dwie godziny odpowiadamy na 50 pytań.

Kto odpowie poprawnie na większą ilość pytań, zdobywa większą ilość punków, a tym samym wygrywa Quiz i otrzymuje nagrody, które, jako organizatorzy gwarantujemy. 
W miarę możliwości będziemy  się starać się zapraszać  ciekawe osoby, które swoją obecnością uatrakcyjnią naszą wspólną  zabawę.

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 10 ZŁ