Hania umiera – mamy czas tylko do piątku, by uratować jej życie! Zdążymy?

Zbiórka na cel: Ratowanie życia Hani - leczenie ostatniej szansy w klinice w Wiedniu
Hania Fijak
Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 33 345 osób
413 060,73 zł (125,45%)

Hania Fijak, 2 lata

Guz mózgu ETMR IV stopnia

Drezdenko, lubuskie

Rozpoczęcie: 11 Października 2017
Zakończenie: 12 Października 2017

Rezultat zbiórki

05.11.2017

Mamy cudowne wieści! Hania zaczyna mówić pojedyncze słowa, a nawet chodzić, co przed operacją było praktycznie niemożliwe! To niezwykle wzruszające, że po dwóch ciężkich operacjach Hania małymi krokami wraca do pełni sił! Trzymajmy kciuki, żeby wyganianie tego niemile widzianego gościa przyszło również tak łatwo, co regeneracja! ❤️

 20.10.2017

_________________________

18.10.2017

Hania jest już po operacji! Jest bardzo dzielna. Otworzyła oczy, zaczęła ruszać rączkami i nóżkami. Reaguje na otoczenie. W piątek rano (20.10) odbędzie się kolejna, nieplanowana wcześniej, operacja. Po dwóch tygodniach rozpoczniemy chemię podawaną przez główkę do guza. Będziemy informować, co dalej. Wierzymy, że nasze dziecko będzie zdrowe. Dziękujemy Wam za wszystko, co dla nas zrobiliście i prosimy o modlitwę. 

–rodzice Hani

__________________

12.10.2017

Wczoraj stanęliśmy przed trudnym zadaniem zebrania kilkuset tysięcy złotych na leczenie Hani! Zdążyliśmy! Zaledwie 8 godzin wystarczyło, by zebrać całą kwotę! Ze zdumieniem obserwowaliśmy, jak zielony pasek zbiórki zapełnia się w błyskawicznym tempie. Wszystko to dzięki Wam! Jesteście autorami cudu, który zdarzył się na naszych oczach!  

W piątek Hania pojedzie na operację do Kliniki w Wiedniu. Dzięki Waszym wielkim sercom będzie mogła rozpocząć walkę z nowotworem. Zbiórkę zostawiamy otwartą do północy. Zebrana nadwyżka zostanie przeznaczona na rehabilitację i dalsze leczenie dziewczynki.

Dziękujemy Ci i mocno trzymamy kciuki za Hanię i jej rodziców!  

 

Pomogli

Ładuję...

Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 33 345 osób
413 060,73 zł (125,45%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość