100 dni Hani

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 593 osoby
79 097 zł (100,12%)
Zbiórka na cel
operacja wrodzonej wady serca w niemieckiej klinice w Munster

Hania Zubel

Jaworzno, śląskie

wada serca: zwężenie zastawki trójdzielnej, nieprawidłowe połączenie przedsionkowo-komorowe, zarośnięcie zastawki pnia płucnego, ubytek przegrody międzykomorowej

Rozpoczęcie: 3 Października 2013
Zakończenie: 15 Listopada 2013

Hania jest już po operacji, wszystko się udało, teraz szybko wraca do zdrowia. Już dwie godziny po operacji oddychała samodzielnie, potem była trochę gorsza noc; ciągłe badania i skoki ciśnienie, bardzo ją to denerwowało, więc bez przerwy płakała, ale mama była cały czas przy niej i trzymała ją za rączkę. Drugiego dnia lekarze i pielęgniarki ściągnęli jej plasterki, wkłucia, cewnik, dreny, wąsy z tlenem, zostało tylko wkłucie centralne, ponieważ jeszcze dostaje lekarstwa i środki przeciwbólowe.

W drugiej dobie po operacji opuściła intensywną terapię i wróciła na kardiologię. Teraz zaczęła się walka z bólem pooperacyjnym. Hania nie potrafi powiedzieć, co czuje, dlatego dużo płacze. Wszystkie wyniki badań są dobre, a najlepszym lekarstwem na ból jest po prostu czas. Wkrótce Malutka wróci do domu, rodzice bardzo Wam dziękują za to, że mogą tu być.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 593 osoby
79 097 zł (100,12%)