Fundacja Herosi

Big 4c2e5742 d161 46bb a126 577a0c79590a

Reprezentant Aneta Rostkowska

E-mail fundacja@herosi.eu

Telefon 691 490 178

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Podejmujemy inicjatywy i akcje promujące ideę pomagania innym, szczególnie dzieciom chorym, niepełnosprawnym (fizycznie i umysłowo) i osobom zagrożonym patologią społeczną.

 

Docieramy do ludzi dobrej woli (Herosów), którzy niczym antyczni półbogowie gotowi są nieść pomoc słabym i potrzebującym. W naszą działalność angażują się znani sportowcy, m.in. siatkarki i siatkarze. Po kilku wspólnych akcjach do działalności w naszej Fundacji przystąpili również inni sportowcy, m.in. Matkowski i Fyrstenberg (najlepszy debel tenisowy), lekkoatleci: Tomasz Majewski, Piotr Małachowski, Monika Pyrek oraz Bogdan Wenta ze Szczypiornistami.

Prowadzimy także aukcje i zbiorki pieniędzy na rzecz dziecięcych oddziałów onkologicznych Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

 

Wspomagamy terapię przebywających w szpitalu dzieci, organizując im terapię zajęciową muzykoterapię, terapię śmiechem i zabawą.

 

Organizujemy przedstawienia, warsztaty teatralne i koncerty z udziałem osób niepełnosprawnych. Od 2008 roku działa Grupa Teatralna TON prowadzona przez znanego z programu Mam Talent - Piotra Borutę (wiceprezesa Fundacji Herosi). W jej skład wchodzą osoby z niepełnosprawnością intelektualną, udzielające się także w ramach terapii zajęciowej w innych ośrodkach.

 

 

Wsparli

40 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Paweł

10 zł

Anonimowy Pomagacz

500 zł

Ewelina Tworzewska

Cegiełka w ramach meczu charytatywnego organizowanego przez Hotel Ossa.
127,10 zł

Oksylia - żyj fair play

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość