Beef z koronawirusem #hot16challenge dla Siepomaga.pl

Polski Hip-Hop
organizator skarbonki

Witam serdecznie społeczność internetu! Kto by się spodziewał, że tym razem #hot16challenge zostanie zainicjowany przez nietoperza z Chin. Mimo tego egzotycznego nalotu, podstawowe zasady się nie zmieniają. Zmieniły się okoliczności, bo tym razem musimy uratować świat. 

W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna - Beef z koronawirusem #hot16challenge - organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl. Do udziału w zbiórce chciałbym zachęcić nie tylko nominowanych, ale i wszystkich słuchaczy. Możesz wpłacić pieniądze na zbiórkę którą stworzyłem, ale jeśli wolisz wesprzeć inaczej, żaden problem. Zliczaniem wszystkich wpłat na specjalnym liczniku umieszczonym na stronie http://hot16challenge.network zajmie się Rap Genius Polska. Wierzę, że zbiorowa obserwacja rosnącej kwoty będzie świetnym mobilizatorem do wpłat, dlatego, jeśli czujesz się z tym okej, chciałbym Cię poprosić o udostępnienie informacji o wysokości przekazanej kwoty. Pamiętajmy jednak, że to nie jest zabawa dla bogaczy, ani wyścig zbrojeń, jakakolwiek pomoc jest super. Ostateczny wybór zostawiam Tobie. Tak czy inaczej byłoby super obserwować jak licznik rośnie, a na końcu zobaczyć nagłówek “Polski Hip-Hop zebrał milion na walkę z koronawirusem"! :)


Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

Wysokość wpłaty jest dowolna. 

Solar

#hot16challenge2

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

250 zł

Maria

10 zł

Jakub Grudziński

Dobra robota!
20 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Władysław Motyka i Piotr Motyka

Boże prowadź,Amen! Ojciec z Synem rapują, zapraszamy do sprawdzenia naszych nagrań hot16 na YT: Władysław Motyka oraz Piotr Motyka, z Chrystusem! :)
20 zł

Tyski

"wprowadzili stan xD w całlym naszym biednym kraju"

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
368%
3 681 884,89 zł Wsparło 95 060 osób CEL: 1 000 000 ZŁ