pomoc dla huberta Skarbonka zakończona

Lidia Gałkowska

Hej!

W imieniu mojego 8- letniego kuzyna chciałabym Ciebie prosić o wsparcie mojej skarbonki, w której zbieram dla niego na specjalistyczna operacje  w Niemczech.

Hubert to chłopiec, który cierpi na padaczkę, na którą nie działa żaden lek. Napady Epilepsji wymazują mu pamięć i zadają ogromne cierpienie. Każdy jego dzień to walka z choroba.

Proszę o pomoc, bo dzięki niej Hubert, będzie mógł żyć jak jego rówieśnicy- siedzieć w szkolnej ławce, kopać piłkę na szkolnym boisku, zgłębiać wiedzę w szkolnych murach... Jedynym ratunkiem dla Hubertka jest operacja w Schon Klinik w Niemczech, a przed nią szczegółowa diagnostyka. Jeżeli nie uzbieramy potrzebnej sumy na leczenie i operację, straci wszystko czego sie nauczył. Zapomni jak mowic, chodzic, czytac, pisac, skakac na trampolinie, jezdzic na rowerze. Czas jest bardzo ważny ponieważ w najgorszym przypadku może doprowadzić do śmierci. Nie mamy go za wiele ponieważ choroba postępuje, bardzo szybko.

Twoja dobroć może go uratować. Od naszej pomocy zależy tak wiele. Pamiętaj, że jedna złotówka składa się na wiele złotówek za które można podarować zdrowie dla tego dzieciaka. Pomóżmy mu dokonujac nawet najdrobniejszych wpłat. Razem mozemy tak wiele. 

Z góry dziękuję.

44 osoby wsparły

1 000 zł

Roman

10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Wszystko będzie dobrze:)
Thumb fb img 1483131961398
1,52 zł

Iza Piechota

50 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Marysia :)

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość