Czytasz archiwalną wersję tej zbiórki
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Pokonać ból, pokonać śmierć

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 7 359 osób
203 375,21 zł (111,2%)
Zbiórka na cel
diagnostyka kliniczna w Schön Klinik, która pozwoli odkryć ognisko padaczkowe w głowie Huberta

Hubert Pelc, 11 lat

Brzozów, podkarpackie

padaczka lekooporna

Rozpoczęcie: 13 Lutego 2017
Zakończenie: 13 Maja 2017

Cudowne wieści - Hubert skończył już trwające 7 dni badania diagnostyczne, podczas którego 24 godziny na dobę monitorowano pracę jego mózgu. Lekarze z Schön Klinik stwierdzili, że Hubert kwalifikuje się do operacji! Ognisko padaczkowe w jego głowie można wyciąć, dzięki czemu napady ustaną, a Hubert dostanie szansę na normalny rozwój i życie!

Operacja powinna odbyć się w ciągu maksymalnie 5 miesięcy od wykonania badań, czyli do końca roku. Stan Huberta pogarsza się - wcześniej był względnie dobry w ciągu dnia, zły w nocy - dzisiaj jest już zły w dzień, w nocy katastrofalny... To dzięki Wam jednak pojawiła się nadzieja, że będzie inaczej!

Jesteśmy już w połowie drogi do tego, aby Hubert był zdrowy. Walka trwa tylko i wyłącznie dzięki Wam. Dziękujemy <3

---

Znamy już termin przyjęcia Huberta do kliniki! 16 sierpnia chłopiec ma stawić się w Schon Klinik w Vogtareuth. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że niemieckim lekarzom uda się pomóc chłopcu. Gdy tylko zakończy się pierwszy etap leczenia, niezwłocznie damy Wam znać. Jeśli lekarze dojdą do wniosku, że ognisko padaczkowe w mózgu Huberta da się wyciąć, będzie potrzebny drugi etap leczenia, operacja. Mamy nadzieję, że da ona chłopcu szansę na normalne życie.

Z całego serca za ten pierwszy etap zbiórki dziękuję w imieniu przede wszystkim Hubertka, ale również nas - mamy i taty. Kwota, którą musieliśmy uzbierać była dla nas niewyobrażalna. Nie ma takich słów, które opisałyby wdzięczność, którą chcielibyśmy przekazać. W przypadku pomocy dla dziecka, którego życie gaśnie, brakuje ich tym bardziej. 

Maria i Ireneusz Pelc razem z Hubercikiem

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 7 359 osób
203 375,21 zł (111,2%)