iMindMap.pl i Przyjaciele

iMindMap.pl
organizator skarbonki

Witaj.

Mały Tomek jest jeszcze w brzuchu swojej mamy.
Wkrótce przyjdzie na świat i zaraz po urodzeniu czeka go pierwsza operacja serca.
Zagraniczny szpital i zespół fachowców daje największą nadzieję, niemniej finansowo temat przerasta możliwości rodziny Tomka (koszt zabiegu przekracza 350 tysięcy złotych).
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Fundacji SiePomaga (link: https://www.siepomaga.pl/sercetomka).

Wspólnie z producentem programu iMindMap chcemy wesprzeć tę akcję i przeznaczamy na ten cel 10 licencji iMindMap Ultimate (o wartości 857 zł każda) oraz 20 kodów dostępowych do naszego szkolenia online z mindmappingu (o wartości 147 zł za sztukę). 

Jeśli zatem rozważasz zakup programu iMindMap lub szkolenia, możesz teraz przy okazji w bardzo realny sposób wesprzeć Tomka i jego bliskich.

Jak?  

Wpłać co najmniej 600 zł do tej skarbonki, prześlij do nas mailem (na adres info@imindmap.pl) potwierdzenie wpłaty, a my przekażemy Ci dożywotnią licencję na program iMindMap Ultimate (standardowa cena programu w tej wersji to 857 zł). 

Jeśli wpłacisz co najmniej 89 zł i prześlesz do nas potwierdzenie swojej wpłaty - przekażemy Ci kod do naszego szkolenia o wartości 147 zł).

Pamiętaj - cały dochód z tej akcji przeznaczamy dla Tomka i jeśli tylko chcesz i możesz wpłacić więcej, to po prostu zrób to :-) 

Na dole strony naszej skarbonki będziemy na bieżąco informowali ile licencji i kodów na szkolenie pozostało jeszcze w naszej puli. Prosimy, upewnij się mailowo, SMSem lub telefonicznie (+48 601 896 197), czy dysponujemy jeszcze licencjami i kodami w ramach naszej puli.  

Jak jeszcze możesz pomóc?

- wpłacając w tej lub innych skarbonkach Tomka dowolną kwotę - naprawdę każda złotówka ma znaczenie i zwiększa szanse Tomka,

- wysyłając SMS o treści S5857 pod numer 72365 (koszt: 2,46 z VAT) - jeśli możesz, weź od razu telefon do ręki i zadziałaj,

- wystawiając przedmiot, a także kupując np. prezent dla bliskiej osoby na charytatywnej aukcji na facebook'owym profilu Wyjątkowe Serduszko Tomusia (https://www.facebook.com/serduszkotomusia),

- udostępniając tę prośbę swoim przyjaciołom i znajomym.
 
W imieniu Tomka, jego rodziców i starszego brata bardzo dziękuję za Twoje wsparcie.

Wojtek Zawisz  

info@imindmap.pl  

www.iMindMap.pl    

.................................................. .................................................. .......

Wielkie dzięki za wpłatę Karolina!
Jeden z kodów na szkolenie trafił już do darczyńcy :-)

W naszej puli dostępnych jest aktualnie:  

- 10 licencji iMindMap Ultimate,

- 19 kodów na szkolenie online.

Wsparli

147 zł

Wpłata anonimowa

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
14%
147 zł Wsparła 1 osoba CEL: 1 000 ZŁ