Inga nie chodzi. Przychodzi ból!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 332 osoby
12 680 zł (105,66%)
Zbiórka na cel
zabieg fibrotomii

Inga Świderska

Lublin, lubelskie

mózgowe porażenie dziecięce, niedowład czterokończynowy spastyczny

Rozpoczęcie: 7 Czerwca 2015
Zakończenie: 28 Lipca 2015

Chciałybyśmy jeszcze raz BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PAŃSTWU, za okazaną pomoc i wsparcie przy zbiórce pieniędzy na operację dla Ingi.

Operacja udała się znakomicie, choć nie obyło się bez obaw, strachu i niepewności. W klinice okazano nam wiele serdeczności i pomocy zarówno ze strony personelu, jak i rodziców innych dzieci (trzymaliśmy wspólnie za siebie kciuki!!!). Wprawdzie po operacji Inga odczuwała jeszcze ból przez około 2 tygodnie, ale radość, że się udało, pozwalała jej dzielnie go znosić.

Zgodnie z zaleceniem lekarzy po około miesiącu zaczęłyśmy wstępną rehabilitację, wykorzystując możliwości, które dała nam operacja. Dzięki Państwa pomocy udało nam się również częściowo sfinansować, dwutygodniowy specjalistyczny turnus rehabilitacyjny, na którym bardzo intensywnie Inga uczestniczyła we wszystkich zajęciach. 

W obecnej chwili korzystamy 5 dni w tygodniu z rehabilitacji na miejscu w ośrodku w Lublinie, a weekendy w domu. I musimy się pochwalić, że jest coraz lepiej! (choć czasami brakuje sił, nie ustajemy w ćwiczeniach)

Dziękujemy jeszcze raz Wam wszystkim za słowa otuchy, za wsparcie, za dobre serca, które nam okazaliście i Waszą pomoc, która pozwoliła nam zrealizować ten cel. Życzymy również, by dobroć, którą okazaliście, wróciła do Was wielokrotnie!!!

Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy

Inga i Beata Świderskie

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 332 osoby
12 680 zł (105,66%)