Biegnę w Maratonie dla Ady

Jacek Dauenhauer
organizator skarbonki

Biegnę w Łódź Maraton Dbam o Zdrowie dla Ady.

Biegam bo lubię.
W tym roku pobiegnę w Łódź Maraton Dbam o Zdrowie  już po raz trzeci... Dwa lata temu pobiegłem bieg śniadaniowy (ok 1,5 km) ;-) od czegoś było trzeba zacząć. Miałem jednak okazję przez dłuższy czas obserwować finisz maratończyków. To naprawdę niesamowite wrażenie - KAŻDY kto przebiegał linię mety był ZWYCIĘZCĄ, niezależnie od miejsca w klasyfikacji i uzyskanego czasu. Wtedy zacząłem inaczej patrzeć na maratony. Rok później udało mi się już przebiec 10 km i poczuć namiastkę wielkiego biegania. W tym roku wypadałoby zmierzyć się z dystansem 42 195 m - spróbuję :-)
Samo bieganie już sprawia frajdę, ale połączenie tego z akcją charytatywną może mu nadać większy sens, dlatego też dołączę do grona biegaczy, którzy biegną by pomóc podopiecznym Fundacji Dbam o Zdrowie. To wspaniała inicjatywa.

Pobiegnę  dla Ady, która cierpi na SMA typu  I czyli rdzeniowy zanik mięśni. Cały czas jest wentylowana mechanicznie. Rodzice Ady stworzyli dziewczynce wspaniałe warunki, dzięki czemu nie musi przy swoim schorzeniu w szpitalu. Dziecko powinno być w domu z rodziną otoczone miłością bo wtedy lepiej znosi chorobę
szczegółowe informacje o Adzie znajdziecie Państwo na stronie Fundacji Dbam o Zdrowie: http://www.fundacja.doz.pl/doc/489

Proszę wszystkich o wspracie mojej zbiórki i pomoc Adzie i Jej Rodzicom - ja biegnę, a wspieramy finansowo potrzebującą Adę wspólnie - dopłacę 1/3 zebranej kwoty.

dziękuję
Jacek

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Jako maratończyk życzę Ci osiągnięcia mety w rekordowym czasie. A Adzie i jej rodzicom - sukcesu w zmaganiach, przy których przebiegnięcie 42 km jest niczym.
50 zł

Anonimowy Pomagacz

42 zł

Anonimowy Pomagacz

dla Adulki Babcia i Dziadek... Podziwiamy panie Jacku i dziękujemy!!!!
40 zł

Rodzice

30 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
80%
2 400 zł Wsparły 44 osoby CEL: 3 000 ZŁ