Biegnę w Maratonie dla Ady

Jacek Dauenhauer
organizator skarbonki

Biegnę w Łódź Maraton Dbam o Zdrowie dla Ady.

Biegam bo lubię.
W tym roku pobiegnę w Łódź Maraton Dbam o Zdrowie  już po raz trzeci... Dwa lata temu pobiegłem bieg śniadaniowy (ok 1,5 km) ;-) od czegoś było trzeba zacząć. Miałem jednak okazję przez dłuższy czas obserwować finisz maratończyków. To naprawdę niesamowite wrażenie - KAŻDY kto przebiegał linię mety był ZWYCIĘZCĄ, niezależnie od miejsca w klasyfikacji i uzyskanego czasu. Wtedy zacząłem inaczej patrzeć na maratony. Rok później udało mi się już przebiec 10 km i poczuć namiastkę wielkiego biegania. W tym roku wypadałoby zmierzyć się z dystansem 42 195 m - spróbuję :-)
Samo bieganie już sprawia frajdę, ale połączenie tego z akcją charytatywną może mu nadać większy sens, dlatego też dołączę do grona biegaczy, którzy biegną by pomóc podopiecznym Fundacji Dbam o Zdrowie. To wspaniała inicjatywa.

Pobiegnę  dla Ady, która cierpi na SMA typu  I czyli rdzeniowy zanik mięśni. Cały czas jest wentylowana mechanicznie. Rodzice Ady stworzyli dziewczynce wspaniałe warunki, dzięki czemu nie musi przy swoim schorzeniu w szpitalu. Dziecko powinno być w domu z rodziną otoczone miłością bo wtedy lepiej znosi chorobę
szczegółowe informacje o Adzie znajdziecie Państwo na stronie Fundacji Dbam o Zdrowie: http://www.fundacja.doz.pl/doc/489

Proszę wszystkich o wspracie mojej zbiórki i pomoc Adzie i Jej Rodzicom - ja biegnę, a wspieramy finansowo potrzebującą Adę wspólnie - dopłacę 1/3 zebranej kwoty.

dziękuję
Jacek

Wsparli

600 zł

Jacek Dauenhauer

Kochani - dzięki za dokonane wpłaty! Zgodnie z deklaracją - dokładam również mój udział. Pozdrawiam
300 zł

Jacek

200 zł

H.S.

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymam kciuki!!!!
100 zł

Janusz M.

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
80%
2 400 zł Wsparły 44 osoby CEL: 3 000 ZŁ