3 operacje w ciągu jednego roku! Pomóż Jacusiowi!

Jacek Miotk

3 operacje w ciągu jednego roku! Pomóż Jacusiowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0146597
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Jacek Miotk, 4 latka
Nekla, wielkopolskie
Rozszczep podniebienia twardego i miękkiego, rozszczep wargi
Rozpoczęcie: 11 Września 2023
Zakończenie: 11 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Jacek jest po 4 operacjach dotyczących rozszczepu podniebienia i wargi, jednak nie jest to koniec jego leczenia. Lekarze już zapowiadają, że proces będzie żmudny. Może potrwać nawet do osiągnięcia pełnoletności!

Mój synek urodził się z obustronnym rozszczepem podniebienia miękkiego, twardego i wargi. W związku z tym nosek synka jest nienaturalnie płaski, co skutkuje problemami z oddychaniem oraz silnymi krwotokami. Lekarze myśleli, że jedna operacja rozwiąże problem, jednak przez zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej w tym miejscu może skutkować poważnymi powikłaniami po jednorazowym wycięciu. 

Jacek Miotk

W listopadzie na kontrolnej wizycie dowiemy się, jak wygoiła się buzia po ostatnich operacjach i kiedy planowana będzie kolejna. Bardzo martwię się o mojego synka… 3 operacje w ciągu jednego roku to ogromne obciążenie dla organizmu, tym bardziej dla dziecka, TYM BARDZIEJ że każda wykonana podczas znieczulenia ogólnego!

Lekarze mnie uprzedzili, że może się to odbić na zdrowiu Jacusia, jednak nie przewidziałam, że leki tak mocno zaatakują jego zęby. Ostatnio celem większości naszych podróży jest stomatolog. Synek ma do wyleczenia aż 8 zębów! Mamy czas do października, gdyż zaczynamy przymiarki do aparatu ortodontycznego. To bardzo mało czasu, a dodatkowo hamują nas olbrzymie kolejki i odległe terminy.

Jacek Miotk

Mniej więcej od 1,5 roku lekarze podejrzewają również alergię. Od września do marca Jacuś miał taki kaszel, że co drugą noc wymiotował. Od lipca znów się zaczęło. Nie wiadomo, co dokładnie jest przyczyną, dlatego czekają nas testy alergiczne. 

Bardzo proszę o pomoc dla mojego synka. Niestety wszystkie schorzenia i choroby wiążą się z dużymi nakładami finansowymi – paliwo, dojazdy, prywatne wizyty, sprzęty medyczne, badania – większość muszę opłacać z własnej kieszeni. Twoja pomoc będzie dla naszej rodziny realnym odciążeniem.

Już teraz dziękuję Ci za okazane serce!

Marzena, mama Jacusia 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0146597
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki