Mongol Rally 2012 - najdłuższy rajd charytatywny

Jadwiga Project
organizator skarbonki

16 lipca odbył się oficjalny start Mongol Rally 2012 r. z Zamku Klenova (Czechy), w którym ekipa Jadwiga PRoject wzieła udział jako jedyna z Polski >> http://www.jadwigaproject.pl/

Adrenalina, przygoda i wszystkie cuda-wianki, które czekały nas po drodze to tylko skutki uboczne akcji charytatywnej, która jest głównym celem. Każda drużyna zbierała pieniądze na mongolską organizację Lotus Children's Center, ale także wspiera rodzimą organizację pozarządową. W  maju br. stworzyliśmy ankietę dot. fundacji, którym miałby zostać zadedykowany rajd. W ankiecie wzieło udział dokładnie 6.688 osób. Przeważająca większość zdecydowała dla kogo wspólnymi siłami ekipa będzie zbierać fundusze w tej zbiórce. Ponad połową głosów wyłoniona została Fundacja Przyszłość dla Dzieci.

Dlaczego pomagać dzieciom? Czy naprawdę musimy kogoś przekonywać...

Dzieci to przyszłość naszego świata, a mądrość pokolenia przed, wyrażona w słowach „Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz”, „Co zasiejesz, to zbierzesz”  powinna być wystarczającą motywacją, by szlifować w nadchodzących pokoleniach stosowny pion moralny i konstruktywne wzorce zachowań społecznych.
 

Co wy z tego będziecie mieć?

Oprócz świadomości tego, że zrobiliście nam dobrze i przyczyniliście się do wsparcia fundacji na szczytne cele. Mamy dla was:

  • ogromne pokłady inspiracji do działania i wiary w to, że marzenia są po to by je realizować.
  • będziemy was bardzo kochać, niezobowiązująco rzecz to jasna…
  • ponoć raz wyrządzone dobro wraca po trzykroć do nadawcy… oprocentowanie na lokatach, w porównaniu do tej zależności blednie nieco… więc nie wahaj się niczym Nike i zainwestuj w dobro!
  • zrobimy dla was film z wycieczki, który nie dość, że znajdzie się na festiwalu filmowym w Anglii, to jeszcze będzie go można obejrzeć na YouTube for free! A w napisach końcowych zawrzemy informacje, że film powstał dzięki waszej pomocy i głębokiemu wsparciu duchowemu – cała lista właścicieli lajków znajdzie się w napisach końcowych… chyba, że ktoś sobie nie życzy… Tak czy owak film będzie pomnikiem trwalszym niż ze spiżu i jednocześnie dowodem na to, że można realizować marzenia, pomagając jednocześnie innym oraz samemu otrzymując pomoc…
  • oprócz filmu zorganizujemy wystawy w kilku miastach, gdzie będzie można obejrzeć zdjęcia w wielkim formacie, oraz pogłaskać świętą relikwię – nasz środek lokomocji.
  • z pośród chętnych wylosujemy następną ekipę do Mongol Rally 2013 (o ile po końcu świata będzie co zbierać), której zagwarantujemy pełne wsparcie medialne oraz dwie świnki skarbonki wypełnione po brzegi pieniądzem!


Ernest & Marcin

____________Aktualizacja____________

15.09.2012r. podczas Jarmarku św. Michała w Żaganiu udało się zebrać 338 zł, dlatego o tyle zmiejszamy kwotę zbiórki.
 

  Jadwiga Project zorganizowała kolejną zbiórkę pieniężną 29.09.2012 r., podczas której zostało zebrane 274,91 zł. O tyle zmniejszamy kwotę zbiórki.

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

powodzenia :)
5 zł

Anonim

10 zł

magnumopus

Inspirujecie - powodzenia!!!
X zł

Natalia

Chłopaki wierzymy w Was! Jesteście Wielcy! Trzymamy kciuki!
50 zł

Anonimowy Pomagacz

500 zł

Alicja

wszystkiego dobrego

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
20%
1 224,40 zł Wsparły 32 osoby CEL: 6 075 ZŁ