Życie Kubusia jest zagrożone - pilnie potrzebna operacja!

Zbiórka na cel: Cewnikowanie serca w Niemczech - ocena możliwości korekcji wady
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 071 osób
24 611 zł (101,52%)

Jakub Kmiecik , 10 lat

Jasło, podkarpackie

Wrodzona wada serca: DORV, L-loop komór, VSD, ASD II, PA, lewostronny łuk aorty, ciężka hipoplazja gałęzi tętnic płucnych, obustronna żyła główna i naturalne anastomozy systemowo- płucne (MAPCA’S)

Rozpoczęcie: 8 Lutego 2018
Zakończenie: 16 Lutego 2018

Zobacz wszystkie zbiórki

Rezultat zbiórki

20 maja, gdy dzięki Wam wyruszaliśmy do Niemiec do kliniki UKM, wstąpiła w nas ogromna radość i nadzieja. Wierzyliśmy, że nasz syn w końcu, po 10 latach, wygra walkę o życie! Trafił w końcu do jednej z najlepszych kardiologicznych klinik w Europie, gdzie prof. Malec podjął się inwazyjnego zabiegu cewnikowania serca. Gdy Kuba zniknął za drzwiami sali operacyjnej, modliliśmy się o dobre wieści.

Niestety... Podczas zabiegu lekarze dokładnie zbadali serce, naczynia i płuca Kuby. Chociaż wszystko poszło bez komplikacji, nie udało się wykonać planowanych, dodatkowych zabiegów, które miały poprawić stan serca synka. Wiemy już, że chociaż tętnice płucne rosną z Kubusiem, nadal są zbyt wąskie, nie dostarczają właściwej ilości tlenu. Nasz syn powoli się dusi… Jego serce pracuje tylko w 45%, ciśnienie płucne jest dramatycznie wysokie, a z kolei saturacje spadają…

Ogromna, postępująca niewydolność serca zabija naszego syna, dlatego kolejny raz prosimy o ratunek... Dziękujemy za wszystko, co dla nas zrobiliście, jednocześnie prosząc, byście zawalczyli o szansę dla Kubusia..."


Dzięki Waszej pomocy zdążyliśmy na czas do Munster - Kuba przeszedł cewnikowanie serca, które pokazało - niestety - że stan serca jest bardzo zły. Ale zapadła decyzja o operacji, tej, która ma uratować życie Kuby. Uruchomiliśmy nową zbiórkę i wierzymy, że dzięki Wam, i tym razem się uda!

> NOWA ZBIÓRKA DLA KUBUSIA

Ładuję...

300 zł

Kampanie SEO

30 zł

Anos Travel

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 071 osób
24 611 zł (101,52%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość