Wpisz KRS 0000396361 i spraw, by Twój 1% trafił tam,
gdzie jest najbardziej potrzebny

Na pomoc potrzebującym przekazaliśmy 649 090 267 zł. Wiemy, jak pomagać.

Kilkanaście tysięcy historii to nasze doświadczenie. Opisując je, dowiedzieliśmy się, co oznacza być zamkniętym w czterech ścianach mieszkania, bo wózek inwalidzki i schody nie chcą się dogadać. Poznaliśmy pierwszą myśl, która pojawia się wraz z diagnozą złośliwego raka. Usłyszeliśmy radość dziecka, które przy pomocy „magicznej" peruki odzyskało namiastkę dawnego wyglądu.

Wspólnie przeprowadziliśmy już 5 985 akcji dla Potrzebujących w całej Polsce!

Moc siepomaga.pl tkwi w tym, że potrafimy z ciszy bezsilności wydobyć krzyk o pomoc. Zdobyć środki na ratowanie zdrowia i życia, gdy wszystko inne zawodzi. W naszej działalności pojawiają się jednak sytuacje, gdzie czas pozbawia ostatniej szansy. Wtedy uruchamiamy dodatkowe środki zebrane w ramach 1% - ostatnią deskę ratunku. Pozostałe środki, decyzją Zarządu Fundacji, przekazywane są na sprzęt medyczny i pomoc osobom niemającym szans na pozyskanie ich w jakikolwiek inny sposób.

Siepomaga.pl prowadzone jest przez Fundację Siepomaga, dlatego każda wpłata na Siepomaga.pl to darowizna na cele pożytku publicznego. Dzięki temu przy rozliczeniu podatku możesz skorzystać z ulgi podatkowej, pomniejszając kwotę dochodu do 6% (osoby fizyczne) lub 10% (firmy). Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj dla PIT i tutaj dla CIT.

Pamiętaj, że deklarację za rok 2019 można składać od 15 lutego 2020.

Zawalcz o zdrowie i życie razem z nami!

KRS 0000396361

Rozlicz PIT w dowolnej
przeglądarce internetowej
Zainstaluj darmową aplikację e-pity
na swoim systemie Windows
Zainstaluj darmową aplikację e-pity
na swoim Macu
Wypełnij deklarację PIT w wersji
mobilnej na swoim telefonie
Pobierz plik PDF do wydruku i wypełnij
sprawozdanie ręcznie