Serce Julki

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 3 431 osób
132 640,77 zł (115,33%)
Zbiórka na cel
Operacja serca u profesora Malca

Julia Woźniak

Oława, dolnośląskie

Złożoną wadę serca (TGA, DORV i PS)

Rozpoczęcie: 17 Stycznia 2013
Zakończenie: 1 Lutego 2013

W kilka godzin udało się zebrać olbrzymią kwotę potrzebną na operację Julki. To krócej niż trwała operacja! Najważniejsze, że mała mogła pojechać do Niemiec na operację, która uratowała jej życie. W Polsce do ostatniego dnia przed operacją leżała w szpitalu.

Wielki dzień nadszedł 7 lutego. Julka była w rękach jednego z najlepszych kardiochirurgów - profesora Edwarda Malca. Jednak strach i obawy o jej życie nie opuszczały nas do samego końca. Poznaliśmy wielu rodziców, którzy tak jak my, przyjechali ze swoimi serduszkowymi dziećmi na operacje. Dodawało nam to otuchy, że nie byliśmy sami i że wszystko będzie dobrze.

I tak się stało - operacja przebiegła pomyślnie. Nie do opisania są uczucia, które nam towarzyszyły. Julka dość szybko doszła do siebie. Później trochę chorowała, ale najważniejsze, że jej serduszko nadal bije. Okazało się jednak, że będzie potrzebna kolejna operacja. Na razie nie wiem, kiedy i jaki będzie jej koszt. Jednak wiem, że o życie córeczki będę walczył ze wszystkich sił.

Dziękuję, że pomogliście mi uratować Julkę - Tata.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 3 431 osób
132 640,77 zł (115,33%)