Dramat 21-letniej Julki. Potrzebna operacja!

Julia Sinitsa

Dramat 21-letniej Julki. Potrzebna operacja!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0217869
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacja, leczenie, rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Julia Sinitsa, 21 lat
Dovgij Vojniliv
Malformacja tętniczo - żylna
Rozpoczęcie: 19 Sierpnia 2022
Zakończenie: 1 Marca 2024

Opis zbiórki

Patrząc na Julię, nie dostrzega się pięknych blond włosów i błękitnych oczu, tylko twarz, oszpeconą, wykrzywioną nie w uśmiechu, lecz z bólu... 

"Od kiedy pamiętam, jestem zmuszona walczyć z diagnozą niszczącą moją codzienność. Malformacja tętniczo – żylna... Wada wrodzona, która deformuje moją twarz. 

Urodziłam się z małą, prawie niezauważalną plamką na twarzy. Na początku specjalnie mi nie przeszkadzała. Miałam normalne, spokojne życie. Niestety, do czasu... 

Gdy weszłam w okres dorastania, okazało się, że plamka rośnie razem ze mną... Malformacje tętniczo-żylne to rzadkie malformacje naczyniowe, występujące na skórze lub narządach wewnętrznych. Mogą być przyczyną guzów, owrzodzeń i krwotoków... U mnie pojawiły się wielki guz! Guz, który nie tylko oszpeca moją twarz, ale również utrudnia mi mówienie, jedzenie, normalne funkcjonowanie. 

Julia Sinitsa

Wiedziałam, że nie mogę dłużej czekać. Natychmiast rozpoczęłam leczenie. Dwukrotnie przechodziłam przez skomplikowane operacje, które niestety nie były skuteczne. Przez krótki czas po zabiegach było dobrze, niestety później deformacja wracała i rosła dwa razy szybciej!   

Znów zaczęłam poszukiwać lekarzy, którzy uratują moją twarz, a tym samym przywrócą mi szczęśliwe życie. Odwiedziłam dziesiątki specjalistów, zjeździłam  kraj wzdłuż i wszerz, przeszukiwałam cały internet, jednak bez skutku.

Powoli zaczęłam tracić nadzieję i oswajać się z myślą, że tak musi być, że nic nie da się zmienić.... Aż wreszcie po wielu tygodniach poszukiwań, szczęśliwie natrafiłam na specjalistyczną klinikę w Turcji, która zgodziła się podjąć wyzwanie. Lekarze dobrze wróżą i mówią, że dwie operacje są w stanie ostatecznie przezwyciężyć mój problem. 

Julia Sinitsa

Bardzo się boję, bo wiem, że oba zabiegi będą skomplikowane. Jestem też świadoma, że skutki uboczne niewłaściwie wykonanej operacji mogą być tragiczne... Jednak nie mam innego wyjścia! To leczenie może spowodować, że moje życie będzie normalne, że ludzie na ulicach nie będą wytykać mnie palcami i przyglądać się mojej zniekształconej twarzy. To moje największe marzenie.

Niestety, to marzenie jest też niesamowicie drogie. Od jego spełnienia dzieli mnie wielka suma pieniędzy, której po prostu nie mam. Moi rodzice nie są w stanie mi pomóc. Ja mam dopiero 20 lat... Dlatego jestem zmuszona prosić Was o pomoc.

Błagam, nie zostawiajcie mnie! Sama sobie nie poradzę.

Julia

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0217869
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki