Julka - cudem ocalone życie potrzebuje pomocy

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 300 osób
36 766 zł (100%)
Zbiórka na cel
dwuletnia rehabilitacja

Julia Więcek , 20 miesięcy

Tuchów, małopolskie

wada genetyczna, zespół Pierre-Robina, stan po zamartwicy urodzeniowej, stan po zatrzymaniu krążenia, martwicze zapalenie jelit, wada serca, zespół Wolfa-Parkinsona-White\'a, wada rozwojowa mózgu

Rozpoczęcie: 16 Lutego 2018
Zakończenie: 15 Maja 2018

Rezultat zbiórki

Kochani,

Z całego serca pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność Fundacji Siepomaga oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania środków na dwuletnią specjalistyczną rehabilitację Juli. Wasza pomoc wiele dla nas znaczy, Wasze wsparcie jest nieocenione!

Każda, nawet najmniejsza wpłata, sms, dobre słowo, a także modlitwa, napełniły nas nadzieją i wiarą, a pamiętajcie „wiara czyni cuda”! Takie cuda się wydarzyły, pierwszy cud to to, że Julka żyje i jest z nami, a drugi cud to Wy! Bo dzięki Wam udało się uzbierać całą kwotę na dwuletnią specjalistyczną rehabilitację.

Dzięki Waszej wrażliwości i ofiarności będziemy mogli kontynuować prywatne rehabilitacje, które pomagają Julce skutecznie walczyć z niepełnosprawnością. Julka każdego dnia bardzo dzielnie walczy, dotychczas przeszła trzy operacje twarzy, jest pod stała opieką bardzo wielu specjalistów. Na co dzień Julia walecznie zmaga się z tym, co spina jej mięśnie, powoduje odchyły główki do tyłu. Nauka ssania, połykania, pełzania, raczkowania, nabywanie utraconych odruchów to jej ciężkie początki. Nie mamy złudzeń, że jeszcze przed nami wiele lat ciężkich, intensywnych rehabilitacji.

Julia Więcek

Dzięki Waszej pomocy jesteśmy pewni, że istnieją dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka, a zwłaszcza małych dzieci.  Wiemy, że w walce o zdrowie Julki nie jesteśmy sami. Mamy nadzieję, że dobro, które okazaliście, wróci do Was ze zdwojoną siłą. Dziękujemy za ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz solidarności międzyludzkiej. Bezsilność dla rodziców to najgorsze z możliwych odczuć. Nigdy nie przestaniemy wierzyć, że nasze dziecko wyzdrowieje, że przyjdzie taki dzień, w którym wszystkim powie dziękuję! Teraz jeszcze sama nie może podziękować wszystkim tym, którzy okazali jej pomoc. Dlatego za pośrednictwem rodziców bardzo dziękuje, przesyłając swój uśmiech, za okazane serce i pomoc.  

Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za okazaną pomoc, modlitwę, wsparcie, szczodry gest, okazane serce i wrażliwość. Dziękujemy za Waszą niezwykłą hojność, dobroć oraz życzliwość, niech dobry Bóg wynagrodzi Wam stukrotnie wielorakimi łaskami.

Pamiętajcie nigdy nie poddamy się” walczymy o samodzielność”!

Dziękujemy z całego serca!

Rodzice Julki - Agata i Mariusz

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 300 osób
36 766 zł (100%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość