Otworzyć furtkę do zdrowia... Czy pomożesz Juleczce?

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 276 osób
15 597,89 zł (106,85%)
Zbiórka na cel
Terapia komórkami macierzystymi - 5 podań

Julka Dominiak, 2 latka

Gowarzewo, wielkopolskie

wrodzone zakażenie wirusem cytomegalii, małogłowie, wcześniactw, dysplazja oskrzelowo-płucna, stan po krwawieniu dokomorowym, leukomalacja okołokomorowa, ubytek przegrody międzykomorowej, niedosłuch

Rozpoczęcie: 15 Maja 2019
Zakończenie: 2 Stycznia 2020

W związku ze wspaniałą wiadomością, którą otrzymaliśmy tuż przed świętami o zamknięciu zbiórki, chcielibyśmy my rodzice w imieniu własnym, jak również Juleczki oraz jej maleńkiego braciszka podziękować z całego serca 276 osobom, które zechciały wesprzeć leczenie Juleczki, Fundacji Siepomaga oraz osobo zaangażowanym w akcję "Gramytatywnie", dzięki którym udało się zebrać ogromną, brakującą kwotę do zamknięcia zbiórki oraz Fundacji Kawałek Nieba, która nas pilotuje w tym całym przedsięwzięciu. 

Nie mogliśmy sobie wymarzyć wspanialszego prezentu na Święta. Jesteście wielcy!

Julka Dominiak

Już pod koniec stycznia meldujemy się w szpitalu na piątym i ostatnim w tej serii podaniu komórek macierzystych. Wiemy również, że zdecydujemy się na kolejną serię pięciu podań. Nastąpi to najprawdopodobniej pół roku po ostatnim podaniu z pierwszej serii. Koszty drugiej serii będą nieznacznie mniejsze, ze względu na to, że dostaniemy najprawdopodobniej rabat w Polskim Banku Komórek Macierzystych z racji tego, że zdeponowaliśmy własny materiał do Banku.

Jeszcze raz dziękujemy!

Trzymajcie za Juleczkę mocno kciuki, bo chęć życia, normalnego życia jest u Niej przeogromna i bądźcie z nami podczas drugiej serii.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 276 osób
15 597,89 zł (106,85%)