Chłoniak to wyrok na życie, a ja nie chcę umierać! Pomóż mi wygrać!

Potrzebujący zweryfikowany przez Fundację Siepomaga
93 804 zł
Wsparło 1 130 osób
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Leczenie metodą CAR-T Cell

Kacper Pacak, 24 lata

Pruszków, mazowieckie

Chłoniak DLBCL - wznowa

Chłoniak, w dodatku złośliwy odebrał mi wszystko - przerwał studia, zabrał pracę, zniszczył plany i marzenia. Nie pytał o zdanie, wdarł się brutalnie i zdemolował całe moje dotychczasowe spokojne i beztroskie życie. W moim wieku chorują na niego w Europie 2 osoby na 100 tysięcy.  A ja? Ja chcę żyć - tylko tyle i aż tyle! Rozpaczliwie chwytam się nadziei, że będę zdrowy. 

Ten nowotwór jest niezwykle przebiegły i podstępny. Jak podstępny? Przekonałem się o tym boleśnie. Już raz go pokonałem, tak mi się przynajmniej wydawało. Przeszedłem leczenie i zrobiono mi przeszczep, chciałem o nim zapomnieć. Stało się to czego najbardziej się bałem - nastąpiła remisja choroby.  Znów jestem w szpitalu, czekam na przeszczep komórek macierzystych. Lekarze nie dają mi stuprocentowej pewności, że przeszczep się powiedzie. A ja chcę żyć!

Jedyną szansą na pokonanie chłoniaka jest leczenie metodą CAR-T Cell, które jest nierefundowane. Walka z nowotworem jest nie tylko długa, choć na to jestem przygotowany, ale przede wszystkim bardzo kosztowna. Leczenie metodą CAR-T Cell kosztuje kilkaset tysięcy złotych, czasami przekracza nawet milion złotych! Nie mam czasu czekać, muszę już zacząć zbierać! Kwota i tak jest ogromna, a z godziny na godzinę tracę szansę na leczenie. Proszę pomóżcie mi pokonać nowotwór. Zostało mi już tak mało czasu, a chłoniak nie będzie czekał…

Kacper