Powstrzymać chorobę, która zabija nasze dziecko

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 6 353 osoby
124 609 zł (100,11%)
Zbiórka na cel
Diagnostyka i leczenie w klinice w Zurichu, by uratować życie Kacpra

Kacper Harańczyk, 15 lat

Tarnów, małopolskie

choroba moyamoya - bardzo rzadkie zaburzenie naczyniowo-mózgowe

Rozpoczęcie: 21 Kwietnia 2017
Zakończenie: 3 Lipca 2017

Zobacz wszystkie zbiórki

Rezultat zbiórki

Ze szpitala w Zurychu napłynęły do nas dobre wieści – jest szansa, że Kacprowi uda się pomóc!

Lekarze zakończyli szczegółową diagnostykę, która miała dać odpowiedź na pytanie, jak bardzo rozwinęła się choroba i czy uda się ją powstrzymać. Niestety, moyamoya zajęła już obie półkule, ale wciąż można zahamować jej rozwój! Lekarze z Zurycha chcą podjąć się operacji. Podczas jednej z nich Kacper ma mieć przeszczepioną tętnicę z tkanki kostnej, a podczas drugiej wszczepiony bypass z tyłu mózgu. Obie operacje będą wykonane w ciągu 1 dnia. Muszą jednak odbyć się  jak najszybciej, bo stan Kacpra jest już bardzo zły. Coraz gorzej się czuje, męczy się, mdleje… Przeraźliwy ból głowy stał się codziennością. Pogłębia się z każdym dniem, bo Kacper rośnie, a mózg staje się coraz bardziej niedotleniony.

Operacja, od której zależy być albo nie być Kacpra, powinna odbyć się 2 listopada 2017 roku. Jeśli chcielibyście wesprzeć chłopca w dalszej w walce, można to zrobić tutaj -> KLIK

Bardzo dziękujemy wszystkim, dzięki którym pierwszy etap leczenia w Zurychu był możliwy, bo to dzięki Wam walka Kacpra o życie może dalej trwać. 

Z całego serca pragniemy podziękować Siepomaga oraz wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie finansowe, udostępnianie, kibicowanie nam w walce o nowe nadzieje na wyleczenie Kacpra, za modlitwę i dobre słowo. Brakuje mi słów. Nie potrafię wyrazić tego, co czuję - jak bardzo jesteśmy wszystkim wdzięczni za okazaną pomoc i dobro. Dzięki Wam jesteśmy pewni, że istnieją na tym świecie dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka. Dziękujemy jeszcze raz w imieniu naszym i Kacpra.

Mama Kacpra - Anna Harańczyk

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 6 353 osoby
124 609 zł (100,11%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość