Wyszarpać dziecko z rąk śmierci

Kacper Wielgolewski
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 12 081 osób
247 929,85 zł (100,09%)
Zbiórka na cel
leczenie immunologiczne w Kolonii

Kacper Wielgolewski

Warszawa, mazowieckie

guz pnia mózgu - glejak wielopostaciowy IV st

Rozpoczęcie: 22 Lipca 2016
Zakończenie: 9 Lutego 2017

Miało być już dobrze… Immunoterapia, którą Kacper przeszedł dzięki pomocy Darczyńców, doprowadziła do poprawy jego stanu zdrowia. Kacper dobrze się czuje, tylko ma problem ze wzrokiem i poruszaniem się, więc  trzeba go prowadzić pod rękę. Mamy monitorować i czekać na wynik - pisał do nas jego tata jeszcze pod koniec lutego.

Niestety, nowotwór to zabójczy przeciwnik. W chwili, gdy wydawało się, że się wycofuje, zaatakował ponownie. Doszło do gwałtownego załamania.

Kacper odszedł 6 kwietnia. Zmarł pod opieką domowego hospicjum. Był w domu, wśród najbliższych. Niezwykle młody, okazał się też niezwykle dzielny. Walczył do samego końca.

Immunoterapia nie wyleczyła, ale z pewnością wydłużyła życie Kacpra. Jego rodzina dostała więcej czasu, który mogła spędzić ze swoim synem. W przypadku choroby nowotworowej liczy się każdy dzień. Warto się nim cieszyć.

Jest wiele słów, którymi można opisać walkę, ale nie ma takich, by opisać, co się czuje, gdy dobiega końca... Rodzicom, siostrze i wszystkim bliskim Kacpra składamy najszczersze wyrazy współczucia i łączymy się z nimi w bólu. Odszedł tak wcześnie… za wcześnie.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 12 081 osób
247 929,85 zł (100,09%)