Nie pozwólcie mi odejść

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 8 552 osoby
240 901 zł (104,54%)
Zbiórka na cel
Kontynuacja leczenia onkologicznego: immunoterapia w Klinice w Greifswald w Niemczech

Kaja Czerwińska

Warszawa, mazowieckie

nowotwór złośliwy: neuroblastoma IV stopnia z przerzutami do kości i szpiku

Rozpoczęcie: 31 Stycznia 2017
Zakończenie: 10 Lutego 2017

Zobacz wszystkie zbiórki

Kaja Czerwińska

Kaja żyje dzisiaj dzięki Wam... i nadal o to życie walczy! Niestety śmiertelny przeciwnik, neuroblastoma, nie odpuszcza… Wydawało nam się, że Kaja wyszła z tej walki zwycięsko, ale rak powrócił.

Dzięki Waszemu niesamowitemu wsparciu w krótkim czasie udało się zebrać całą kwotę, potrzebną na leczenie Kai.

Kaja Czerwińska

Dziewczynka przeszła 5 cykli przeciwciał anty-GD2 w klinice w Greifswaldzie. Dobrze zareagowała na leczenie. Ostatni cykl odbył się w sierpniu 2017 roku. Co 3 miesiące Kaja wracała do Niemiec na onkologiczne badania kontrolne, gdzie robiono jej m.in. scyntygrafię, rezonans, punkcję szpiku i wiele innych badań.

W grudniu 2017 upragniona wiadomość…

Kaja Czerwińska

…a po nim 9 miesięcy normalności. Uśmiechy, wakacyjne szaleństwo, koleżanki, zabawa, zerówka… beztroskie dzieciństwo. Tak, jak powinno być zawsze.

Niestety nie na długo. We wrześniu mama Kai wyczuła niepokojące zgrubienie pod kolanem córeczki… Nie tak powinno być. WZNOWA. Rak znów zaatakował!

Po wstępnych rozmowach z lekarzami [w Greifswaldzie] wiemy, że podejmą się walki o życie Kai – napisała mama dziewczynki. Wszelkie decyzje o sposobach leczenia i powstrzymaniu rozprzestrzeniania się choroby mają być podjęte w najbliższych dniach. Na ten moment leczenie w Polsce jest bardzo mocno ograniczone, a wręcz praktycznie niemożliwe, gdyż Kaja przeszła wszystkie dostępne protokoły leczenia. 

Kaja rozpoczęła kolejną odsłonę swojej walki o życie. Wierzymy, że tym razem zakończenie będzie tylko jedno - szczęśliwe.

TUTAJ można wesprzeć zbiórkę na leczenie dziewczynki. Mamy nadzieję, że będziesz dalej z nami. Kaja wciąż potrzebuje Cię, by żyć...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 8 552 osoby
240 901 zł (104,54%)