Kajtek ma szanse na życie bez bólu. Pomóż mojemu synkowi!

Kajetan Majek
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Zabieg fibrotomii - metoda Ulzibata

Kajetan Majek, 10 lat
Kajetany, mazowieckie
Wielowodzie, niedowład nóg
Rozpoczęcie: 16 Sierpnia 2019
Zakończenie: 16 Listopada 2019

Opis zbiórki

Marzę o tym, by nadszedł kiedyś taki dzień, by Kajtek nie czuł bólu. Nie zwijał się z jego powodu, nie krzyczał…  Chodził bez problemów... Wszystko inne, gdy patrzę na synka przestaje mieć znaczenie…

Kajtuś ma zaledwie 6 lat, a wycierpiał wiele. Synek urodził się z wielowodziem miednicy, przeszedł cztery poważne operacje i kilka zabiegów. Widok szpitalnej sali i gabinetu lekarskiego znamy aż za dobrze…  a nie powinno tak być! Żadna matka nie chce tego dla swojego dziecka.

Ja też wolałabym żeby Kajtuś biegał na placu zabaw, jeździł na rowerze, grał w piłkę a nie walczył każdego dnia o zdrowie. Kocham synka całym sercem i nie zmienię tego, że urodził się chory, ale jako matka mogę jedynie walczyć o to, by to życie było łatwiejsze. By sprawiało mu mniej bólu, by kiedyś - gdy mnie już nie będzie był samodzielny.

Synek ma duże problemy z lewą nogą. Ma problemy z poruszaniem. Przykurcze mięśni, które powstały sprawiają mu duży ból. Możesz mi pomóc uwolnić go od tego bólu. Nadzieją dla   Kajtka jest zabieg fibrotomii metodą Ulzibata. Polega to na drobnych nacięciach skóry i mięśni. Po tym ból jest dużo mniejszy, z czasem znika całkowicie, tak jak napięcie. Kajtek może poruszać się bez problemów. 

Cena za zdrowie mojego syna jest ogromna. Nie stać mnie, by zabieg opłacić w całości. Dlatego, proszę pomóż mojemu synkowi. Każda złotówka przybliża Kajtka do normalnego życia.

Anna, mama Kajtka.

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki