Kalina i Krzyś, pomóż im rozwinąć skrzydła

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 8 osób
231 zł (1,65%)

Kobylin, wielkopolskie

Rozpoczęcie: 21 Lutego 2011
Zakończenie: 21 Marca 2011

W ostatni weekend lutego w Kobylinie odbył się VI Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla…”. Po raz pierwszy w historii tego turnieju pieniądze były zbierane na specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny dla dwójki chorych dzieci: siedmioletniej Kaliny Sieńskiej oraz Krzysia Płaczka. Organizatorami imprezy był Urząd Miejski w Kobylinie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie.
 

Po zaciętych piątkowo-sobotnich eliminacjach przyszedł czas na niedzielny finał. Przed nim  jednak dwie najlepsze drużyny - MTV oraz Team Znienacka – zmierzyły się z Oldbojami Lecha Poznań, którego skład zasilił Piotr  Zaradny, znany kolarski  sprinter. Po meczach pokazowych odbył się  konkurs rzutów karnych, w którym wystąpił sam burmistrz Kobylina - Bernard Jasiński.
 

W przerwach pomiędzy meczami odbywała się licytacja cennych gadżetów sportowych – oryginalny strój z autografem Tomasza Iwana, lekkoatletyczne kolce przekazane przez Marcina Urbasia, koszulka i piłka Lecha Poznań z podpisami piłkarzy.
 

Ostatecznie triumfatorami VI Charytatywnego Turnieju Halowego Piłki Nożnej została drużyna Znienacka, a kwota, którą udało nam się zebrać wyniosła 8089,10 złotych.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji i zaangażowanie w zbiórkę :)

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 8 osób
231 zł (1,65%)