Mamy czas do końca stycznia, by pomóc Kamilce, zdążymy?

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 85 osób
5 710 zł (117,48%)
Zbiórka na cel
zakup specjalistycznego fotelika samochodowego

Kamila Zdeb, 11 lat

Opole, opolskie

Dziecięce Porażenie Mózgowe, padaczka

Zakończenie: 22 Stycznia 2019

16 Maja 2019, 10:15
Rezultat zbiórki

Kamilka wraz z rodzicami z całego  serca pragnie podziękować wszystkim darczyńcom oraz Fundacji Siepomaga za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki na zakup  specjalistycznego fotelika samochodowego.

Składając serdeczne podziękowanie, pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność, wszystkim ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i okazaną bezinteresowną pomoc, które traktujemy jako wyraz Waszej dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

Dzięki Waszej pomocy finansowej możliwy został zakup specjalistycznego fotelika samochodowego!

Kamila Zdeb

U Kamilki w trakcie porodu doszło do mocnego niedotlenienia. Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, że skutki takiego wydarzenia mogą być aż tak poważne. Cierpi z powodu bardzo ciężkiego dziecięcego porażenia mózgowego, a także padaczki. By móc bezpiecznie podróżować potrzebuje profesjonalnego fotelika samochodowego, który pozwoli jej także komfortowo odbywać podróż. Każdy dojazd, chociażby do lekarza to stres, ponieważ Kamilka nie może korzystać ze zwykłego fotelika i trzeba było trzymać ją na rękach. Proszę o pomoc, czas mam jedynie do końca stycznia, inaczej refundacja przepadnie! Mama

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 85 osób
5 710 zł (117,48%)