Kanonierzy.com - zbieramy na operację Kornelii

kanonierzy_com
organizator skarbonki

Futbol potrafi jednoczyć tysiące ludzi do wspólnego kibicowania ukochanemu klubowi. Niejednokrotnie przekonywaliśmy się, że piłkarscy fani mają moc, aby nie tylko wspierać swoje drużyny, lecz także żeby nieść realną pomoc najbardziej potrzebującym. Dołącz do naszej zbiórki.

Jako społeczność kibiców Arsenalu po raz kolejny mobilizujemy się i otwieramy nasze serca na drugą osobę. W tym przypadku tą osobą jest mała Kornelia, która cierpi na agenezję ciała modzelowatego, małogłowie, niedowidzenie i opóźnienie psychoruchowe. Istnieje szansa na znaczną poprawę stanu zdrowia dziewczynki, jednak do tego niezbędne są środki pieniężne.

Poprzednie organizowane przez nas zbiórki kończyły się sukcesem, za każdym razem udało się przekroczyć wyznaczoną kwotę. Wierzymy, że w przypadku Kornelii również zdziałamy piękne rzeczy i przyczynimy się do poprawy jej sytuacji.

Jesteśmy największym serwisem zrzeszającym fanów Arsenalu w Polsce. Miesięcznie odwiedzają nas setki tysięcy różnych osób. Wykorzystajmy potencjał naszej ogromnej społeczności, by pomagać innym! Pokażmy, że "Kanonier" oznacza coś więcej, niż tylko kibicowanie. Pomóżmy Kornelii i jej rodzicom, jest nas tak wiele, że razem stanowimy ogromną siłę. COYG!

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 8 000 ZŁ