Biegnę dla mgr farm. Małgorzaty Michalak

Karolina Jarzyńska
organizator skarbonki

Sport to moja pasja i całe moje życie. Biegam właściwie od zawsze. Bieganie to piękna, ale jednocześnie bardzo wymagająca dyscyplina, która wymaga od zawodnika podporządkowania życia pod ten piękny, ale jednocześnie morderczy dystans. Dwieście pięćdziesiąt dni w roku spędzam poza domem. Dzięki temu udaje mi się osiągać coraz lepsze wyniki. Mój rekord życiowy to obecnie 2:27:16, uzyskany w 2011 r. podczas maratonu w Osace.

Najczęściej i najchętniej trenuję ostatnio w Colorado w Stanach Zjednoczonych. Treningi z dala od zgiełku dużych miast pozwalają mi się wyciszyć i  dobrze przygotować mentalnie do startu.
Samotne bieganie to także doskonały czas na refleksje i rozmowy z samą sobą. Zaczęłam się zastanawiać, jak mogę wykorzystać swoją pasję dla dobra innych. Taką szansę daje udział w Łódź Maratonie Dbam o Zdrowie, który staje się największym biegiem charytatywnym w Polsce. Postanowiłam, że 14 kwietnia 2013 nie może mnie zabraknąć w Łodzi.

Udział w tegorocznym maratonie postanowiłam zadedykować mgr farm. Małgorzacie Michalak, jednej z podopiecznych Fundacji Dbam o Zdrowie.

Pani Małgorzata jest absolwentką Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyła w 1978 roku. W zawodzie pracowała dość krótko, gdyż od 14-go roku życia walczy z ciężką chorobą kolagenozą (zapalenie skórno-mięśniowe). Choroba stale postępuje. W chwili obecnej Pani Małgorzata nie opuszcza już łóżka i wymaga całodobowej opieki.

Dlaczego pomagam akurat Pani Małgorzacie? Wiem, jak ważna w życiu jest pasja i możliwość jej realizacji. Mnie się to udało. Pani Małgorzacie możliwość pracy w wymarzonym zawodzie pokrzyżowała choroba.

Każdy z Państwa może pomóc. Zachęcam do wsparcia mojej zbiórki. Liczy się każda złotówka.

Ze sportowym pozdrowieniem. Do zobaczenia 14 kwietnia w Łodzi.

Karolina

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
16%
660 zł Wsparło 8 osób CEL: 4 000 ZŁ