Czytasz archiwalną wersję tej zbiórki
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Akumulator do wózka potrzebny od zaraz! Pomóżmy Kindze wygrać kolejne zawody

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 88 osób
2 447 zł (100%)
Zbiórka na cel
akumulator do wózka

Kinga Koza, 38 lat

Wieleń, wielkopolskie

Mózgowe Porażenie Dziecięce czterokończynowe, niedosłuch

Zakończenie: 20 Lutego 2019

09 Kwietnia 2019, 09:11
Rezultat zbiórki

Dziękuję wszystkim darczyńcom za wpłaty na akumulator do mojego ukochanego wózka. Dostałam akumulator bardzo szybko i dzięki temu mogłam wybrać się do Wisły na 10-dniowe zgrupowanie! Tam oprócz treningów, zdobyłam górę, czyli wjechałam na Skolnity. Wjechać było łatwiej niż zjechać. Jednak wtedy poczułam się wolna, poczułam, że mogę żyć bez ograniczeń!

Obecne jestem w trakcie przygotowań do Mistrzostw Świata w Kanadzie, które odbędą się 30.04 - 6.05. Ten akumulator nadszedł w idealnym momencie. Nie miałabym szans na wygraną na zwykłym wózku. Teraz jestem pełna nadziei, że zdobędę wysokie miejsce z nowym akumulatorem!

Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Kinga Koza

Niepełnosprawność wcale nie musi zamykać nas w czterech ścianach. Kinga od urodzenia cierpi na Dziecięce Porażenie Mózgowe czterokończynowe. Mimo to skończyła studia i uprawia sport, w którym odnosi liczne sukcesy. Boccia, to dyscyplina, do której potrzebuje wózka elektrycznego z dobrym akumulatorem. Niestety, ten obecny nie jest w zbyt dobrym stanie. Następnych zawodów, na pewno z nim nie wygra, dlatego potrzebuje Twojej pomocy. To tak mała kwota, ale dla Kingi nieosiągalna. Razem zróbmy coś dobrego!

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 88 osób
2 447 zł (100%)