Skrzywdzony Zuzio błaga o pomoc! Skarbonka pomagacza

Zrzut ekranu 2017 05 21 o 20.32.51

KociKlik.pl realizuje 34 cel. Jest nim pomoc dla malutkiej kotka Zuzia!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

 

OPIS CELU:

Zuzio jest kotem, który urodził się na ulicy. Przez pewien czas przychodził na balkon do Pani dokarmiającej. Potem znikł. Pojawił się wycieńczony i wygłodzony po paru miesiącach. Zdziczał przez ten czas. Nie wiadomo, co się stało, ale musiał przeżyć coś strasznego. Od tego czasu Zuzio przychodził na jedzenie, ale tylko gdy był chory lub osłabiony podchodził bliżej i wchodził przez balkon do domu karmicielki. Nie raz był pogryziony lub pobity. Nawet osoby, które mają własne koty domowe, gdy widziały Zuzia, to przeganiały go, bo bały się, że czymś zarazi ich podopiecznych.

 

Zuzio był pogardzany i przepędzany przez 3 lata. Teraz schudł i zaczął chorować na drogi oddechowe. Wolontariusze Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego Fundacji Viva! zabrali go do weterynarza. Okazało się, że Zuzio oprócz kociego kataru ma niewydolność nerek. Jakie szanse na życie ma kot uliczny z chorobą nerek?

 

Mimo wszystko podjęto leczenie. Gdyby Zuzio znalazł dom, mógłby w nim żyć bezpiecznie pomimo swojej choroby. Jego wyniki nie są złe, poziom parametrów nerkowych jest ustabilizowany. Musi tylko jeść specjalną karmę, przyjmować leki i od czasu do czasu mieć wykonane badanie krwi.

 

Teraz potrzeba środków, by leczyć Zuzia, by wygoić rany. Te fizyczne i psychiczne. Na razie Zuzio jest już bezpieczny, ale nie ma środków, by zakupić mu leki i opłacić pobyt w szpitaliku. Wolontariusze bardzo chcą mu pomóc. On prosi o tę pomoc! Ma tylko Was i wolontariuszy!

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1200zł

25 osób wsparło

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

m.

20 zł

Beata

50 zł

Anonimowy Pomagacz

uśmiechnij się Zuziu :)
10 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Paweł

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość