Staszek dla Tadka

Zuzanna Łukaszewicz
organizator skarbonki

Rok 2020 nie był łaskawy dla nikogo. Dla nas miał mało pozytywnych zwrotów akcji ale to właśnie w 2020 poznałam Magdę Piotra i Tadzia. Trafiliśmy do szpitala w tym samym czasie tuż przed Sylwestrem w grudniu, nasze dzieci operacje miały w tym samym tygodniu. Tadzio był głównym spacerowiczem korytarza kardiologii, Piotr wieczorami pracwał w kuchni dla rodziców, a Magde często widywałam biegnącą z hotelu matek w kraciastej piżamie na oddział.

Przed pójsciem Stasia na operację się nie znaliśmy, ja całe dnie spędzałąm w sali bo Stasia leczono na zapalenie płuc. Pierwszy raz rozmawialiśmy na POPie w dzień operacji Tadzia. Tej operacji, która miała zakończyć się całkowitą korektą wady serca Tadka. Nie zakończyła się, ponieważ w trakcie się wycofano. Nie skorygowano wady. Tadzio ze Stasiem spędzili długie dni na POPie. Oboje właśnie tam leżąc skończyli 6 miesięcy żcyia. Pewnie razem świętowali, a nas rodziców nie zaprosili...

Teraz Tadzio ma szansę na korektę wady jakiej nie wykonano w Polsce, to właśnie ta korekta pozwoli mu żyć jak zdrowe dziecko. Pozwoli mu biegać uprawiać sport. Dzięki tej operacji Tadzia wada serca moze zostać tylko wspomnieniem. 

Zuzanna Łukaszewicz

Niedawno cieszyliśmy się z zakończenia pierwszej zbiórki dla Tadzia - dzięki Wam dobrym ludziom w skarbonce Stasia udało się zebrać ponad 3 tysiace złotych, a jeszcze więcej na licytacjach. Teraz kwota jest wyższa, dlatego podbijamy stawkę. Proszę wesprzyjcię zbiórkę Tadzia, jeśli nie możecie wpłacić to prosze udostępnijcie każda złotówka i każde udostępnienie ma znaczenie.

Wsparli

300 zł

Anonimowa Pomagaczka

200 zł

Emilia T.

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Walcz Chłopaku!
50 zł

Joanna

50 zł

Daria

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
28%
1 450 zł Wsparło 29 osób CEL: 5 000 ZŁ