Kolorowa bajka niczym lek

Zdjęcie zbiórki
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Zbiórka na zestaw kina domowego

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Dziecięca Fantazja
Chodzież, wielkopolskie
Nowotwór- mięsak
Rozpoczęcie: 7 Sierpnia 2013
Zakończenie: 22 Sierpnia 2013

Rezultat zbiórki

Marzenie Fabiana spełniło się tuż po Świętach Wielkanocnych.Chłopiec podsłuchał rozmowę telefoniczą mamy, spodziewał się jakiejś niespodzianki. Jednak ilości prezentów i osób, które je dostarczyły przerosła jego najśmiejlsze oczekiwania. Każdy z wolontariuszy, a było nas ośmiu, wniósł do domu chłopca przynajmniej jeden kolorowy pakunek. Fabian zaczął rozpakowywanie od najmniejszych prezentów. Książeczki, bajki na DVD i samochodziki bardzo go ucieszyły. Kolejne duże paczki podniosły poziom emocji. Wymarzona gra na konsolę – Disney Infinity,  komplet filmów na DVD oraz zestaw kina domowego sprawiły, że Fabian zaczął się uśmiechać jeszcze szerzej. 

Za spełnienie fantazji Fabiana z całego serca dziękujemy wolonraiuszom, darczyńcom, wszystkim ludziom dobrej woli, którzy dokonali wpłat poprzez portal siepomaga.pl i tym samym ufundowali zestawu kina domowego.Opis zbiórki

Fabian ma 6 lat i do ubiegłych wakacji miał normalne dzieciństwo. Niestety zostało ono złamane przez chorbę. Krwiak na jego ciele okazał się być mięsakiem. Nowotwór leczono chemią, jednak ta nie pomogła i konieczna była operacja. Obecnie Fabian nadal przyjmuje chemię.

Ze względu na brak odporności, chłopiec nie może przebywać w dużych skupiskach ludzi. Wyjście do kina pozostaje marzeniem i będzie nim jeszcze przez wiele miesięcy. A Fabian uwielbia oglądać filmy i bajki. Chcielibyśmy podarować mu odrobię normalności. I skoro Mahomet nie przyszedł do góry, to ciągniemy górę do Mahometa - zbieramy dla Fabiana na zestaw kina domowego, żeby mógł poczuć się, jak w prawdziwym kinie. 

Aby fantazja Fabiana mogła stać się rzeczywistością, potrzeba 1500 złotych. Wierzymy, że chłopiec nie jest sam w chorobie, że są ludzie, którzy o nim myślą i pomogą mu cieszyć się chwilami beztroskiej swobody. Pozwólmy Fabianowi choć na chwilę zapomnieć o chorobie i uwierzyć w siłę fantazji.

Wspólnie można zdziałać dużo. Nie raz pomagacze z siepomaga udowodnili jak wielka jest siła fantazji!!! Liczymy na wasze wielkie serca i prosimy o pomoc w realizacji fantazji Fabiana.

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki