Mówiłam, że z tego wyrośnie

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 311 osób
49 924 zł (100,4%)
Zbiórka na cel
Przeszczep komórek macierzystych

Karolina Stefanowicz, 9 lat

Boguszów-Gorce, dolnośląskie

Mózgowe porażenie dziecięce

Rozpoczęcie: 28 Października 2015
Zakończenie: 27 Grudnia 2017

Poprzednia zbiórka zakończyła się wielkim sukcesem - mieliśmy całą kwotę na 5 zabiegów przeszczepu komórek macierzystych. Samo to, że tyle ludzi zechciało nam pomóc, dodało nam skrzydeł. Czekając na wyznaczenie terminu, Karolinka miała kolejne zabiegi, które pomogą jej być bardziej samodzielną w przyszłości, m.in. fibrotomię. Czas leciał, a gdy w końcu dostaliśmy termin, okazało się, że cena za komórki wzrosła i musimy dozbierać na hospitalizację (tych kosztów wcześniej nie było) podczas podań.

Stojąc pod murem, za którym była szansa na zdrowie Karolinki, kolejny raz prosiliśmy Was o wsparcie, żebyśmy nie musieli przerywać leczenia w połowie - poprzednim razem efekty były cudowne, więc liczyliśmy, że i tym razem będziemy świętować mały cud. I dzięki Wam świętowaliśmy - udało się zebrać na czas brakującą kwotę!

Karolinka, tak jak było zaplanowane, 28 grudnia 2017 roku przystąpiła do terapii komórkami macierzystymi. Nie byłoby to możliwe bez Państwa pomocy i tych wszystkich osób o tak wielkich sercach <3 Dziękuję zarówno za pomoc pieniężną, ale również za wszystkie dobre słowa, które darczyńcy wpisywali pod wpłatami.


Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wszystko się udało. Teraz przed nami jeszcze cztery podania komórek dokanałowo i wierzymy, że dzięki tym małym komóreczkom nasz Aniołek będzie coraz sprawniejszy. A tak ogromna pomoc z Państwa strony i tyle płynącej wiary, że będzie już tylko lepiej, utwierdza nas w przekonaniu, że nie może być inaczej.


Dziękujemy i życzymy wszystkim dużo dużo zdrowia bo to według nas jest najważniejsze.

Pozdrawiam, Iwona Stefanowicz - mama Karolinki

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 311 osób
49 924 zł (100,4%)