Zakup koncentratorów tlenu dla Dziecięcego Hospicjum w Gdyni

Kinga Matusiak
organizator skarbonki

Hospicjum - miejsce przyjmujące i otaczające opieką chorych. Hospicjum dla dzieci, to miejsce w którym najmniejsze istoty muszą we wczesnych latach życia mierzyć się z niewyobrażalnymi chorobami... Często porzucone przez własnych rodziców, których ciężar opieki przerósł najśmielsze wyobrażenia. Zdane na opiekę "obych", przypadkowych osób, wolontariszy i ludzi wielkich serc. Serc wielkich, empatycznych, dobrych. 

To właśnie do tych Państwa, którym los dzieci z Gdyńskiego Hospicjum nie jest obojętny kierujemy prośbę o wsparcie choćby symboliczną złotówką naszego celu.

Równocześnie informujemy, że na naszym facebookowym profilu odbywają się licytacje (cały dochód przeznaczony zostanie na zakup koncentratorów tlenu) podarowanych przez osoby znane, przedmiotów takich jak: bluza kucharskia od Chef'a Amaro, książka kucharskia z dedykacją od Sebastiana Olmy zwycięzcy programy Top Chef, koszulka od Adriana Zielińskiego, zdobywcy złotego medalu w podnoszeniu ciężarów, piłki od siatkarzy i siatkarek a także gadżety z PZPN. Wszystkie dostępne pod adresem: www.facebook.com/przedsiebiorcypomagaja 

Koncentratory tlenu pomogą naszm najmniejszym podopiecznym swobodniej oddychać. Koszt jednego koncentratora to 3 tysiące złotych. 

Dzięki Państwa ofiarności planujemy zakup pięciu koncentratorów tlenu, niezbęnych do poprawy jakości życia podopiecznych Hospicjum Dziecięcgo w Gdyni. Nie będziemy przekonywać Państwa dramatycznym opisem do wsparcia zbiórki, dodamy zdjęcie na którym widać wszystko... Nawet kilkudniowe Szkraby potrzebują dodatkowego tlenu, by móc toczyć walkę o własne życie.

 

 

Dziękujemy za każdy gest dobroci, za każdą złotówkę z całego serca!

"Tylko z pomocą silnych można dopomóc słabym..."

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
56%
3 938 zł Wsparło 95 osób CEL: 7 000 ZŁ