Runda II - wspieramy polskie szpitale w walce z pandemią!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
3 970 620 zł
Wsparły 54 562 osoby
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Urządzenia do tlenoterapii, sprzęt medyczny ratujący zdrowie i życie

Ochrona Zdrowia

cała Polska

Rozpoczęcie: 15 Października 2020
Zakończenie: 16 Maja 2021

Poprzednie zbiórki

30 488 087,98 zł
Doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt

542 770

03.03.2020 - 15.10.2020

Doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt

542 770

30 488 087,98 zł

03.03.2020 - 15.10.2020

01 Kwietnia 2021, 15:37
Pomoc trafia do kolejnych szpitali!

Od grudnia zgłosiło się do nas z prośbą o wsparcie 50 placówek medycznych. Już wkrótce do tych miejsc trafi 208 000 maseczek typu FFP2. 

To realna pomoc dla tych, którzy są na pierwszej linii frontu w walce z pandemią. Możemy ją zapewnić dzięki Waszemu wsparciu!

Walka z koronawirusem trwa! 

Pokaż wszystkie aktualizacje

21 Grudnia 2020, 14:26
Sprzęt dociera już do szpitali - Wasza pomoc ratuje życie!

Mimo zbliżających się świąt, u nas praca wre! Wszystko po to, by jak najszybciej przekazać jak najwięcej sprzętu ratującego zdrowie i życie do polskich szpitali!

Dzięki Wam II zbiórka na walkę z pandemią przynosi już pierwsze efekty! Mogliśmy zakupić łącznie 90 urządzeń do tlenoterapii, które trafiły lub wkrótce trafią do szpitali w:
Jeleniej Górze, Warszawie, Lesznie, Krotoszynie, Koninie, Bydgoszczy, Lublinie, Szczecinku, Grudziądzu, Starachowicach, Żarach, Zawierciu, Szamotułach, Puławach, Katowicach, Ostrzeszowie, Mielcu, Ostrowie Wielkopolskim i Poznaniu! 

Ochrona Zdrowia

Po Świętach aż 40 placówek otrzyma sprzęt ochrony osobistej! Wsparliśmy również Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu, której przekazaliśmy urządzenie do dezynfekcji karetek oraz kabinę dezynfekcyjną dla ratowników.

Walczymy dalej! Każda pomoc to realna szansa na uratowanie czyjegoś życia. Dziękujemy, że jesteście z nami!

*Zbiórka jest prowadzona przez Fundację Siepomaga, która jako Organizacja Pożytku Publicznego może szybko finansowo wesprzeć szpitale w zakupie niezbędnych sprzętów medycznych do walki z koronawirusem, w tym urządzeń do tlenoterapii.

Twój szpital potrzebuje wsparcia?  Wypełnij FORMULARZ.

Ochrona Zdrowia

Ochrona Zdrowia


Mieliśmy nadzieję, że koronawirus jest w odwrocie, a jesień będzie spokojna. Niestety. Każdy kolejny dzień przynosi nowe rekordy zachorowań na COVID-19 w Polsce! Ochrona zdrowia wciąż potrzebuje solidnego wsparcia, by móc efektywnie leczyć! Najbardziej przeraża scenariusz, gdy trzeba będzie wybierać komu pomóc, bo nie będzie wystarczającej ilości sprzętu... Nie chcemy do tego dopuścić, dlatego uruchamiamy kolejną zbiórkę, tym razem na urządzenia do tlenoterapii oraz na sprzęt medyczny!

Wesprzyj z nami szpitale i personel medyczny w walce z koronawirusem! Druga fala, która przyszła jesienią, zbiera coraz większe żniwo. Znów przyszedł strach o naszych bliskich - rodziców, dziadków, tych najbardziej narażonych na niebezpieczeństwo zachorowania na COVID-19. 

Ochrona ZdrowiaFot. Jacek Szydłowski/Forum


Podczas pierwszej zbiórki zaangażowanie Darczyńców przerosło nasze oczekiwania. Wspólnie udało nam się zgromadzić ponad 30 milionów złotych, które przeznaczyliśmy na sprzęt i środki ochronne dla polskich szpitali. Wy udowodniliście nam, że jesteście zawsze, gdy potrzebna jest pomoc. My udowodniliśmy Wam, że działamy szybko i skutecznie. Pomoc rozlała się na cały kraj, dając wsparcie tam, gdzie było najbardziej potrzebne. Niestety, nie możemy ogłosić zwycięstwa. Koronawirus nie złożył broni. Zaczęła się II runda. 

Ochrona ZdrowiaFot. Jacek Szydłowski/Forum

To drugi etap ogólnopolskiej zbiórki na walkę z koronawirusem, która powstała po to, by wyposażyć placówki medyczne w sprzęt do tlenoterapii oraz inne niezbędne, najbardziej skuteczne urządzenia medyczne. Jesteśmy w stałym kontakcie ze szpitalami z całego kraju - wielu już udało nam się pomóc, potrzeby jednak rosną wraz ze wzrostem liczby chorych. 

Tylko walcząc wspólnie, możemy sprawić, że II runda walki z COVID-19 będzie ostatnią, a wygrana będzie oznaczała pełne zwycięstwo!

Tylko razem wielką mamy MOC!

Ochrona Zdrowia

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
3 970 620 zł
Wsparły 54 562 osoby
Wesprzyj Wesprzyj