Runda II - wspieramy polskie szpitale w walce z pandemią!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
3 027 994,26 zł
Wsparły 163 osoby
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Urządzenia do tlenoterapii, sprzęt medyczny ratujący zdrowie i życie

cała Polska

Rozpoczęcie: 15 Października 2020
Zakończenie: 15 Stycznia 2021

Poprzednie zbiórki

30 488 103,98 zł
Doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt

542 770

03.03.2020 - 15.10.2020

Doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt

542 770

30 488 103,98 zł

03.03.2020 - 15.10.2020

*Zbiórka jest prowadzona przez Fundację Siepomaga, która jako Organizacja Pożytku Publicznego może szybko finansowo wesprzeć szpitale w zakupie niezbędnych sprzętów medycznych do walki z koronawirusem, w tym urządzeń do tlenoterapii.

**100% środków ze zbiórki zostanie przeznaczone na pomoc w walce z koronawirusem.

Twój szpital potrzebuje wsparcia?  Napisz do nas: dlaszpitali@siepomaga.pl


Mieliśmy nadzieję, że koronawirus jest w odwrocie, a jesień będzie spokojna. Niestety. Każdy kolejny dzień przynosi nowe rekordy zachorowań na COVID-19 w Polsce! Ochrona zdrowia wciąż potrzebuje solidnego wsparcia, by móc efektywnie leczyć! Najbardziej przeraża scenariusz, gdy trzeba będzie wybierać komu pomóc, bo nie będzie wystarczającej ilości sprzętu... Nie chcemy do tego dopuścić, dlatego uruchamiamy kolejną zbiórkę, tym razem na urządzenia do tlenoterapii oraz na sprzęt medyczny!

Wesprzyj z nami szpitale i personel medyczny w walce z koronawirusem! Druga fala, która przyszła jesienią, zbiera coraz większe żniwo. Znów przyszedł strach o naszych bliskich - rodziców, dziadków, tych najbardziej narażonych na niebezpieczeństwo zachorowania na COVID-19. 

Fot. Jacek Szydłowski/Forum


Podczas pierwszej zbiórki zaangażowanie Darczyńców przerosło nasze oczekiwania. Wspólnie udało nam się zgromadzić ponad 30 milionów złotych, które przeznaczyliśmy na sprzęt i środki ochronne dla polskich szpitali. Wy udowodniliście nam, że jesteście zawsze, gdy potrzebna jest pomoc. My udowodniliśmy Wam, że działamy szybko i skutecznie. Pomoc rozlała się na cały kraj, dając wsparcie tam, gdzie było najbardziej potrzebne. Niestety, nie możemy ogłosić zwycięstwa. Koronawirus nie złożył broni. Zaczęła się II runda. 

Fot. Jacek Szydłowski/Forum

To drugi etap ogólnopolskiej zbiórki na walkę z koronawirusem, która powstała po to, by wyposażyć placówki medyczne w sprzęt do tlenoterapii oraz inne niezbędne, najbardziej skuteczne urządzenia medyczne. Jesteśmy w stałym kontakcie ze szpitalami z całego kraju - wielu już udało nam się pomóc, potrzeby jednak rosną wraz ze wzrostem liczby chorych. 

Tylko walcząc wspólnie, możemy sprawić, że II runda walki z COVID-19 będzie ostatnią, a wygrana będzie oznaczała pełne zwycięstwo!

Tylko razem wielką mamy MOC!

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
3 027 994,26 zł
Wsparły 163 osoby
Wesprzyj Wesprzyj