Zwykły Chłopiec

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 86 osób
3 441,30 zł (74,81%)

Krzysztof Nowicki

Wrocław, dolnośląskie

Rozpoczęcie: 12 Marca 2012
Zakończenie: 10 Czerwca 2013

Dla Was wszystkich kochani Pomagający nasze bardzo serdeczne "Dziękujemy!!!!" Trudno opisać takie podziękowania jednym słowem, bo pomoc nam zaoferowana  była bardzo duża...
To dzięki Wam Krzyś mógł kontynuować swoją rehabilitację wspinając się na kolejny szczebel osiągnięć w swoim rozwoju.


To dzięki ludziom, takim jak Wy, którzy pomagają, bez względu na to czy nas znają czy też nie, ale pomagają i mocno trzymają za nas swoje kciuki, dzięki Waszym małym i dużym gestom, nie czujemy się sami. Mamy siły by lepiej znosić niepowodzenia i dalej zmagać się z niepełnosprawnością naszego syna.

 
I nawet jeśli spotykamy się z nietolerancją czy niezrozumieniem, co dla każdego jest bardzo przykre, to dziś czujemy, że damy sobie z tym radę, bowiem jesteśmy bardziej naładowani niż kiedykolwiek pozytywną energią waszej pomocy.

Pamiętając o pomocy Was wszystkich lepiej nam się działa, walczy i stawia czoła trudnościom. Można śmiało powiedzieć, że  Wasza pomoc działa bardzo "długoterminowo".  Czujemy się tak, jakby ktoś dodał nam "Skrzydełek", których już tak łatwo nie da się podciąć przykrymi momentami. 

...więc za to, że Krzyś mógł się rehabilitować dzięki Wam, że wciąż idzie do przodu, za to że coraz częściej się uśmiecha i my też i za te nasze "Skrzydełka"- DZIĘKUJĘMY!!!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 86 osób
3 441,30 zł (74,81%)