Czytasz archiwalną treść zamkniętej zbiórki
Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę
Postęp aktualnej zbiórki
36 010 zł (18,47%)
Wesprzyj
Pokaż Ukryj

Wygrać ostateczny mecz - ten ze śmiercią! Mamy mało czasu, by uratować życie Krzyśka!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 000 osób
117 160 zł (14,64%)
Zbiórka na cel
immunoterapia w Niemczech, by ratować życie Krzyśka

Krzysztof Żurek, 49 lat

Łódź, łódzkie

guz mózgu - glejak wielopostaciowy IV stopna

Rozpoczęcie: 28 Grudnia 2018
Zakończenie: 11 Lipca 2019

Krzysiek wciąż rozgrywa najważniejszy mecz – ten o życie! Walczy, bo ma dla kogo – kibicuje mu rodzina, przyjaciele i ukochana córka Maja. To dla nich chce żyć… A dzięki Wam jego walka może trwać.

Odkąd Krzysiek dowiedział się, że w jego głowie tkwi guz mózgu, glejak – bardzo złośliwy nowotwór – wszystko, co robi, podporządkowane jest jednemu celowi – by zwyciężyć chorobę i przeżyć. Również rodzina Krzyśka nie ustaje w poszukiwaniach sposobów, by ratować jego życie.

Krzysiek wciąż jest w trakcie leczenia chemioterapią. Rozpoczął również immunoterapię w Niemczech, nowoczesną metodę leczenia nowotworów, nagrodzoną Noblem w dziedzinie medycyny. Dzięki Wam był i leczył się w 2 niemieckich klinikach, szukając najlepszej drogi leczenia. Nie poddaje się – dzięki Wam i Waszemu wsparciu.

Przed Krzyśkiem nowy rozdział w historii jego leczenia: zakwalifikował się do immunoterapii w Medicolonii – klinice w Kolonii. To szansa na życie! Ze względu na to, że większość środków, które widać na zielonym pasku, została już wydatkowana na leczenie w 2 poprzednich klinikach, na kontynuację leczenia otwieramy nową zbiórkę. Wszystkie niewydatkowane środki zostaną przekazane na poczet nowego leczenia.

Krzysiek czuje się lepiej i oby tak zostało! Jego walka trwa.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 000 osób
117 160 zł (14,64%)