Chcę być taki jak Ty. Pomóż mi

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 15 416 osób
230 170,74 zł (100,07%)
Zbiórka na cel
Leczenie operacyjne naczyniaka w Niemczech

Krzysztof Węgrzyn

Grojec, małopolskie

Naczyniak jamisty twarzy, języka i wargi dolnej

Rozpoczęcie: 17 Października 2016
Zakończenie: 3 Listopada 2016

Wielu z Was pyta nas, co u Krzyśka Węgrzyna, któremu wszyscy wspólnie pomagaliśmy zebrać środki na operację naczyniaka w Niemczech. Wszystko dobrze, co pewnie widzicie na zdjęciach. Krzysiek nie zniknął, przez cały rok był obecny. Spieszymy więc, by zacytować jego słowa i zaprezentować kilka zdjęć, które pokażą efekty przebytego leczenia. 

Poniżej słowa Krzyśka skierowane do Was:

"Jeszcze rok temu czekałem na pomoc a zaczęli ją nieść moi bliscy, sąsiedzi, znajomi, którzy zorganizowali pierwszy piknik charytatywny. Potem do akcji włączył się nie tylko cały powiat, ale pomoc finansowa docierała z całej Polski a nawet z zagranicy. Za co chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować. Obecnie jestem w trakcie leczenia , przeszedłem już kilka etapów :
w listopadzie 2016 roku przeprowadzona była tracheotomia w celu zabezpieczenia dróg oddechowych;

W lutym i w marcu 2017 roku wykonano zabieg laseroterapii żylnej malformacji błony śluzowej policzka po prawej stronie oraz resekcję języka (klinowe wycięcie języka )
W kwietniu 2017 roku - przedskórną sklerotyzację policzka i dolnej wargi oraz resekcję - usunięcie malformacji naczyniowej w dolnej wardze z prawej strony. 
W maju 2017 roku następny zabieg, czyli rekonstrukcję tchawicy, zamknięcie tracheotomii i usunięcie portu.
We wrześniu 2017 roku wykonano zabieg embulizacji ( skleroterapii). Obecnie jestem w domu, chodzę do szkoły, w wolnych chwilach staram się angażować w pomoc innym. W najbliższym czasie zagram w meczu hokejowym z MOWP i drużyną Artystów Polskich, którzy w ubiegłym roku grali także dla mnie . Im również jeszcze raz chciałbym bardzo podziękować - zwłaszcza w tych czasach, gdyż każdy jest zabiegany i zapracowany, a mimo to znajdują czas aby pomagać innym.

BARDZO DZIĘKUJĘ
Już dzisiaj zapraszam na mecz, który odbędzie się 4 listopada. Do zobaczenia! Pozdrawiam i dziękuję!".

P.S. Załączam zdjęcia przed operacją i aktualne.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 15 416 osób
230 170,74 zł (100,07%)