Marzenie księżniczki

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 43 osoby
1 695 zł (77,04%)

Choroszcz, podlaskie

Rozpoczęcie: 8 Maja 2014
Zakończenie: 8 Lipca 2014

Marzenia Basi spełniły się podczas Podróży Spełnionych Fantazji, kiedy odwiedziły ją przedstawicielki fundacji i wolontariuszki z Kanady, które w dniach 27 lipca – 2 sierpnia podróżowały po kraju i spełniały marzenia 18 podopiecznych Fundacji.

 

Basia choć z początku trochę nieśmiała była szczęśliwa z otrzymania wymarzonych prezentów. Duża góra kolorowo opakowanych prezentów onieśmieliła ją, ale gdy pomału zaczęła rozpakowywać prezenty od najmniejszego do największego nieśmiałość zniknęła jak ręką odjął. Basia oprócz łóżka otrzymała także 2 komplety księżniczkowej pościeli oraz mnóstwo księżniczkowych akcesoriów i zabawek z serii Barbie – księżniczki, w tym domek oraz namiot dla księżniczki. Po rozpakowaniu sukienki z koroną i berłem, Basia oznajmiła, że będzie teraz „królową wróżek i księżniczek”. Potem już dziewczynka śmiało otwierała wszystkie prezenty i była bardzo zadowolona, że ma się z kim bawić.

A wszystkie dziewczyny oczywiście bawiły się z nią w księżniczki. Złożyły domek i namiot, a także pozostałe akcesoria. Radości nie było końca! Za spełnienie marzeń Basi dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 43 osoby
1 695 zł (77,04%)