KUBUSIOWY ŚWIAT

kubusiowamama
organizator skarbonki

Kochani proszę was o pomoc w zbiórce dla mojego kochanego synka dzięki tej zbiórce  Kubuś ma szansę codziennie  się rehabilitować przynajmniej przez jakiś czas.Kubuś ma lekkie lewostronne porażenie mózgowe, obniżone napięcie mięśniowe, uszkodzony nerw wzrokowy , podejrzenie autyzmu:(
Mając 4 latka  opóźnienie psychoruchowe  jest na etapie 12-18miesięcy . Codziennie ten mały rycerzyk walczy o swoją sprawność ruchową jak i intelektualną .Kubuś miał nie siedzieć i  nie chodzić lecz codzinna rehabilitacja sprawiła że usiadł w wieku 17mies a postawił pierwsze kroczki mając 3 latka.Wzrok nie współgra z ruchem przez co Kubuś potyka się o różne przeszkody .Przed nami długa walka  intelektualna jak i ruchowa . Dzięki wam dobrym ludziom mój synek będzie miał szansę rehabilitowania się .Dzięki intensywnej rehabilitacji Kubuś ma szansę żyć samodzielnie .


DZIĘKUJĘ
 

Wsparli

29 zł

bacyna1959

Z najlepszymi życzeniami świąteczno-noworocznymi.Dużo siły i wytrwałości dla dzielnej Mamy,a dla Kubusia małych sukcesów,które przerodzą się w zwycięstwo.
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0,97%
29 zł Wsparła 1 osoba CEL: 3 000 ZŁ