Czytasz archiwalną treść zamkniętej zbiórki
Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę
Postęp aktualnej zbiórki
81 635,22 zł (14,87%)
Wesprzyj
Pokaż Ukryj

Rak zabiera wzrok i życie... Mamy czas już tylko do jutra, by ocalić Leosia!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 8 365 osób
362 030 zł (101,59%)
Zbiórka na cel
leczenie ostatniej szansy w klinice doktora Abramsona w Nowym Yorku

Leonard Ociepka, 3 latka

Hornówek, mazowieckie

siatkówczak

Rozpoczęcie: 1 Lutego 2019
Zakończenie: 14 Lutego 2019

Kod ATC leku L01AA03

Marzec 2019:

Pobyt w USA jest bardzo aktywny, dużo się dzieje. Wiemy, że jesteśmy w najlepszym miejscu na świecie, dziękujemy Wam za to! Opatrzność nad nami czuwała, bo w odpowiednim momencie trafiliśmy do doktora Abramsona. Stwierdził, że leczenie, któremu dotychczas poddawany był Leny w Polsce, było nieskuteczne, a dalsze jego kontynuowanie nie przyniosłoby żadnych skutków. 

Dr Abramson wybrał dla Leo terapię laserową. Czy będzie skuteczna, okaże się za ok. 2 tygodnie. Nasz synek przeszedł operację usunięcia dojścia centralnego, obecnie dochodzi do siebie, na szczęście rokowania są pomyślne. 

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za możliwość leczenia tu, w klinice doktora Abramsona. Dla Leo to największa szansa. Jak tylko będziemy wiedzieć więcej, oczywiście Was poinformujemy.

Piotr, tata Lenego


Luty 2020:

Cały czas latamy do doktora Abramsona na kontrole. Są częste, bo i ryzyko nawrotu nowotworu jest duże. Na szczęście obecnie jest czysto! Cieszymy się z każdej chwili spokoju! Leczenie Lenego w USA jest możliwe właśnie dzięki Wam! Będziemy wdzięczni do końca życia za to, co zrobiliście dla naszego synka!

Niestety, środki się kończą, a na badania musimy latać regularnie. W przypadku jakichkolwiek obaw lekarze są w pogotowiu, by od razu rozpocząć leczenie. To jednak ogromne koszta, dlatego wkrótce będziemy musieli Was ponownie poprosić o pomoc. 

Dziękujemy za wszystko! 

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 8 365 osób
362 030 zł (101,59%)