"1 zł dla życia" w listopadzie

1 zł dla życia
organizator skarbonki

2-letnia Agatka miała być zdrowa, tak jak wcześniej jej brat Dawidek, który ma zespół Downa. Dziewczynka umysłowo rozwija się całkowicie prawidłowo, jednak nadal nie chodzi. Próbuje stawać przy meblach, jednak ma tak powykrzywiane stópki, że "technicznie" nie ma możliwości używać ich do chodzenia.


Końsko-szpotawe stópki Agatki przypominają stópki baletnicy - z tym, że nie potrafi ich wyprostować, żeby nauczyć się chodzić. Chęci ma ogromne, jednak te powykrzywiane stópki są barierą nie do pokonania. Dla niej i dla rodziców. Razem możemy zrzucić się na operację stópek. Termin jest tuż tuż, bo 20 listopada. Dzięki operacji stópki Agatki będą proste, a dziewczynka otrzyma szansę, żeby samodzielnie chodzić.

 

Nikt z nas nie nauczy się chodzić za Agatkę, ale możemy jej trochę pomóc. Dziewczynka ma wspaniałą rodzinę - chociaż w żadnej ciąży nie wykryto wad dzieci, nie mają żalu do losu, nie ciągają lekarzy po sądach. Starają się być najlepszymi rodzicami na świecie i zapewnić Agatce i Dawidowi radosne, wspaniałe dzieciństwo.

Wsparli

10 zł

Anna Świstun-Szałkiewicz

Powodzenia Agatko,wierze że będzie dobrze! Uściski dla Ciebie i dzielnych rodziców:) Pozdrawiam
5 zł

Wpłata anonimowa

2 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Agata Korbela

Wierzę,że będziesz kiedyś biegać Agatko.
X zł

aguszka

My Tobie nowe stópki, a Ty nam radość ze zrobienia pierwszych samodzielnych kroczków. Bądź dzielna, Agatko!
X zł

wojownik_swiatla

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1 zł dla życia
Agata Jarzembińska
Naprawmy stópki Agatki
159%
1 597,70 zł Wsparło 12 osób CEL: 1 000 ZŁ