Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 202 osoby
15 433,33 zł (36,57%)

Rozpoczęcie: 17 Listopada 2014
Zakończenie: 24 Kwietnia 2015

Pobiegliśmy z  sercem!

Do tegorocznej akcji Biegam-Pomagam dołączyło wielu biegnących pracowników z różnych spółek Pelion, z czego bardzo się cieszymy.  Byli to głównie wolontariusze Fundacji „Dbam o Zdrowie”, którzy pobiegli dla naszych podopiecznych.

W tym roku biegacze połączyli siły i  w większości założyli zbiórki drużynowe. Każda drużyna maiła swojego lidera, który jak zawsze motywował,  zachęcał i przypominał o akcji. Każdy biegacz zachęcał do udziału swoich znajomych czy nawet firmy współpracujące. 8 drużyn i 4 biegaczy indywidualnych podjęło się biec i pomagać. Liczyła się każda złotówka, bo siła zawsze w ilości.

Łączna kwota uzbierana przez biegaczy to 15 902,76 . Zbiórki wsparły 202 osoby. W koszulkach Fundacji pobiegło ok. 40 osób. To najważniejsze liczby, które są bardzo ważne,  ale nie one stanowią o sile charytatywności naszego biegu i maratonu. Liczy się chęć niesienia pomocy, wspólne pokonywanie trasy i tej na 10 km i tej w pełnym maratonie. To również wspólne kibicowanie wielu drużyn na trasie, które dodawały biegaczom sił. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zachęcały nas do biegu. Udział i pomoc zarówno wolontariuszy biegaczy, jak i pomagających nam podczas przygotowań, w trakcie maratonu, jak i po jego zakończeniu, jest dla nas zawsze bezcenny.  

Pomoc podopiecznym została już przekazana wraz z pamiątkowymi koszulkami i medalami, które ucieszyły zwłaszcza dzieci. Niektórym biegaczom udało się osobiście odwiedzić osoby, dla których biegły, m.in. Nowe ciocie Ula  i Justyna  z drużyny Eubioco odwiedziły Lenkę i Kubę, a ciocia Karolina  z Pharmalink przekazała pomoc  i medal Pawłowi. Robert Kujawski, który jest naszym podopiecznym również wziął udział w maratonie na dystansie 10 km w  kategorii wózki i założył zbiórkę dla swojego imiennika Roberta chorego na autyzm.

Dziękujemy wszystkim, którzy pobiegli dla naszych podopiecznych oraz tym, którzy wsparli zbiórki biegowe. Z roku na rok idzie nam coraz lepiej!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 202 osoby
15 433,33 zł (36,57%)